ANMIVIALEX PARTS SERV S.R.L.

ANMIVIALEX PARTS SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42875125, Nr. Reg. Com. J2020001334290. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4672 - Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 5 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. NUCILOR, NR.11, cod poștal 106300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANMIVIALEX PARTS SERV S.R.L.
CUI
42875125
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001334290
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 august 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. NUCILOR, NR.11
Cod poștal
106300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4672
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice

Situații financiare

În 2025, ANMIVIALEX PARTS SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 387.034 lei, un profit net de 48.560 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 10.211 lei2021 · Cifra de afaceri: 161.957 lei2022 · Cifra de afaceri: 233.645 lei2023 · Cifra de afaceri: 291.471 lei2024 · Cifra de afaceri: 294.063 lei2025 · Cifra de afaceri: 387.034 lei2020 · Profit net: −1.034 lei2021 · Profit net: 28.244 lei2022 · Profit net: 29.688 lei2023 · Profit net: −33.825 lei2024 · Profit net: 30.294 lei2025 · Profit net: 48.560 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 10.211 lei20202021: 161.957 lei20212022: 233.645 lei20222023: 291.471 lei20232024: 294.063 lei20242025: 387.034 lei387 mii2025
Profit net lei
2020: −1.034 lei20202021: 28.244 lei20212022: 29.688 lei20222023: −33.825 lei−34 mii20232024: 30.294 lei20242025: 48.560 lei49 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANMIVIALEX PARTS SERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 387.034 lei în creștere față de 2024 48.560 lei în creștere față de 2024 46.000 lei în scădere față de 2024 — 210.868 lei 164.868 lei —
2024 294.063 lei în creștere față de 2023 30.294 lei în creștere față de 2023 187.808 lei în creștere față de 2023 — 304.116 lei 116.308 lei —
2023 291.471 lei în creștere față de 2022 −33.825 lei în scădere față de 2022 144.546 lei în creștere față de 2022 — 167.819 lei 23.273 lei —
2022 233.645 lei în creștere față de 2021 29.688 lei în creștere față de 2021 57.688 lei în creștere față de 2021 — 114.786 lei 57.098 lei —
2021 161.957 lei în creștere față de 2020 28.244 lei în creștere față de 2020 24.978 lei în creștere față de 2020 — 52.388 lei 27.410 lei —
2020 10.211 lei −1.034 lei 6.306 lei — 5.472 lei −834 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare