ANSER CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 30 ianuarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ANSER CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 42727676, Nr. Reg. Com. J52/485/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. NICOLAE IORGA, NR.38, CAMERA NR.1, ET.PARTER, cod poștal 080326. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 30 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANSER CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42727676
Stare
Inactivă fiscal din 30 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J52/485/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2020
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. NICOLAE IORGA, NR.38, CAMERA NR.1, ET.PARTER
Cod poștal
080326
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ANSER CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20212023202420252023 · Cifra de afaceri: 115.375 lei2024 · Cifra de afaceri: 41.000 lei2021 · Profit net: −81.787 lei2023 · Profit net: 54.109 lei2024 · Profit net: 21.100 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 115.375 lei115 mii20232024: 41.000 lei41 mii2024
Profit net lei
2021: −81.787 lei−82 mii20212023: 54.109 lei54 mii20232024: 21.100 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru ANSER CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2024 24.300 lei — 118.663 lei 94.363 lei —
2024 41.000 lei în scădere față de 2023 21.100 lei în scădere față de 2023 24.300 lei în scădere față de 2023 — 118.663 lei 94.363 lei 1
2023 115.375 lei 54.109 lei în creștere față de 2021 66.781 lei în scădere față de 2021 790 lei 139.254 lei 73.263 lei 1 în scădere față de 2021
2021 — −81.787 lei 98.371 lei — 16.784 lei −81.587 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare