ANT RENOVA CONSTRUCT S.R.L.

ANT RENOVA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 43233476, Nr. Reg. Com. J03/1704/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7732 - Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 23 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. PRINCIPALĂ, NR.88, cod poștal 117141. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANT RENOVA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43233476
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1704/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 octombrie 2020
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. PRINCIPALĂ, NR.88
Cod poștal
117141
Cod CAEN
7732
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii

Situații financiare

În 2025, ANT RENOVA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 133.725 lei, un profit net de 3.475 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.150 lei2022 · Cifra de afaceri: 43.710 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.072 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.270 lei2025 · Cifra de afaceri: 133.725 lei2021 · Profit net: −62.536 lei2022 · Profit net: −92.325 lei2023 · Profit net: −75.973 lei2024 · Profit net: 16.704 lei2025 · Profit net: 3.475 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.150 lei20212022: 43.710 lei20222023: 12.072 lei20232024: 20.270 lei20242025: 133.725 lei134 mii2025
Profit net lei
2021: −62.536 lei20212022: −92.325 lei−92 mii20222023: −75.973 lei20232024: 16.704 lei17 mii20242025: 3.475 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANT RENOVA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 133.725 lei în creștere față de 2024 3.475 lei în scădere față de 2024 228.349 lei în scădere față de 2024 — 19.343 lei −210.455 lei —
2024 20.270 lei în creștere față de 2023 16.704 lei în creștere față de 2023 248.297 lei în scădere față de 2023 43.579 lei 35.815 lei −213.930 lei —
2023 12.072 lei în scădere față de 2022 −75.973 lei în creștere față de 2022 254.422 lei în creștere față de 2022 108.947 lei 25.236 lei −230.634 lei 2 în scădere față de 2022
2022 43.710 lei în creștere față de 2021 −92.325 lei în scădere față de 2021 188.089 lei în creștere față de 2021 174.314 lei 34.877 lei −154.661 lei 3 în creștere față de 2021
2021 4.150 lei −62.536 lei 120.468 lei 239.682 lei 243.305 lei −62.336 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare