ANTA CONSTRUCTII STRUCTURI S.R.L.

ANTA CONSTRUCTII STRUCTURI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 42685996, Nr. Reg. Com. J2020001003204. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4213 - Constructia de poduri si tuneluri. Societatea a fost înființată la data de 25 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, CAL. ZARANDULUI, NR.55. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANTA CONSTRUCTII STRUCTURI S.R.L.
CUI
42685996
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001003204
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 iunie 2020
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, CAL. ZARANDULUI, NR.55
Cod CAEN
4213
Domeniu de activitate
Constructia de poduri si tuneluri

Situații financiare

În 2025, ANTA CONSTRUCTII STRUCTURI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.585.777 lei, un profit net de 779.633 lei și un număr mediu de 28 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20202023202420252020 · Cifra de afaceri: 547.573 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.555.283 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.774.014 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.585.777 lei2020 · Profit net: 80.806 lei2023 · Profit net: 694.013 lei2024 · Profit net: 611.282 lei2025 · Profit net: 779.633 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 547.573 lei20202023: 4.555.283 lei20232024: 4.774.014 lei20242025: 5.585.777 lei5,6 mil.2025
Profit net lei
2020: 80.806 lei20202023: 694.013 lei20232024: 611.282 lei20242025: 779.633 lei780 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANTA CONSTRUCTII STRUCTURI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.585.777 lei în creștere față de 2024 779.633 lei în creștere față de 2024 1.565.681 lei în creștere față de 2024 521.334 lei 2.447.905 lei 1.403.558 lei 28 în creștere față de 2024
2024 4.774.014 lei în creștere față de 2023 611.282 lei în scădere față de 2023 1.230.994 lei în creștere față de 2023 473.337 lei 2.155.995 lei 1.398.338 lei 23 în creștere față de 2023
2023 4.555.283 lei în creștere față de 2020 694.013 lei în creștere față de 2020 617.317 lei în creștere față de 2020 440.481 lei 1.540.779 lei 1.363.943 lei 21 în creștere față de 2020
2020 547.573 lei 80.806 lei 380.690 lei 39.089 lei 422.607 lei 81.006 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare