ANTECO CLEAN S.R.L.

ANTECO CLEAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42755129, Nr. Reg. Com. J23/3157/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, COM. MOGOŞOAIA, STR. ARIEI, NR.39, CVARTAL 11, PARCELELE 26 SI 27, cod poștal 077135. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANTECO CLEAN S.R.L.
CUI
42755129
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/3157/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, COM. MOGOŞOAIA, STR. ARIEI, NR.39, CVARTAL 11, PARCELELE 26 SI 27
Cod poștal
077135
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, ANTECO CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 146.800 lei, o pierdere netă de 51.966 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 101.850 lei2022 · Cifra de afaceri: 130.100 lei2023 · Cifra de afaceri: 143.300 lei2024 · Cifra de afaceri: 129.600 lei2025 · Cifra de afaceri: 146.800 lei2021 · Profit net: 92.556 lei2022 · Profit net: 82.565 lei2023 · Profit net: 88.827 lei2024 · Profit net: 47.496 lei2025 · Profit net: −51.966 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 101.850 lei20212022: 130.100 lei20222023: 143.300 lei20232024: 129.600 lei20242025: 146.800 lei147 mii2025
Profit net lei
2021: 92.556 lei93 mii20212022: 82.565 lei20222023: 88.827 lei20232024: 47.496 lei20242025: −51.966 lei−52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANTECO CLEAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 146.800 lei în creștere față de 2024 −51.966 lei în scădere față de 2024 6.114 lei în scădere față de 2024 — 42.711 lei 36.597 lei 2
2024 129.600 lei în scădere față de 2023 47.496 lei în scădere față de 2023 31.664 lei în creștere față de 2023 56 lei 144.171 lei 112.563 lei 2 în creștere față de 2023
2023 143.300 lei în creștere față de 2022 88.827 lei în creștere față de 2022 4.894 lei în scădere față de 2022 — 93.961 lei 89.067 lei 1
2022 130.100 lei în creștere față de 2021 82.565 lei în scădere față de 2021 5.783 lei în creștere față de 2021 — 204.846 lei 199.063 lei 1
2021 101.850 lei 92.556 lei 2.787 lei — 119.285 lei 116.498 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare