ANTERIS IT SOLUTIONS S.R.L.

ANTERIS IT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 40382830, Nr. Reg. Com. J2019000011378. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. PENEŞ CURCANU, CAMERA NR. 1, BL.226, SC.A, ET.4, AP.18. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANTERIS IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40382830
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000011378
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. PENEŞ CURCANU, CAMERA NR. 1, BL.226, SC.A, ET.4, AP.18
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, ANTERIS IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.020.862 lei, un profit net de 767.964 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 688.345 lei2021 · Cifra de afaceri: 606.109 lei2022 · Cifra de afaceri: 804.509 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.183.959 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.094.776 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.020.862 lei2020 · Profit net: 531.832 lei2021 · Profit net: 428.386 lei2022 · Profit net: 605.889 lei2023 · Profit net: 931.581 lei2024 · Profit net: 831.471 lei2025 · Profit net: 767.964 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 688.345 lei20202021: 606.109 lei20212022: 804.509 lei20222023: 1.183.959 lei1,2 mil.20232024: 1.094.776 lei20242025: 1.020.862 lei1,0 mil.2025
Profit net lei
2020: 531.832 lei20202021: 428.386 lei20212022: 605.889 lei20222023: 931.581 lei932 mii20232024: 831.471 lei20242025: 767.964 lei768 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANTERIS IT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.020.862 lei în scădere față de 2024 767.964 lei în scădere față de 2024 420.378 lei în scădere față de 2024 — 1.188.582 lei 768.204 lei 1
2024 1.094.776 lei în scădere față de 2023 831.471 lei în scădere față de 2023 590.204 lei în creștere față de 2023 — 1.421.915 lei 831.711 lei 1
2023 1.183.959 lei în creștere față de 2022 931.581 lei în creștere față de 2022 17.397 lei în scădere față de 2022 — 993.450 lei 976.053 lei 1
2022 804.509 lei în creștere față de 2021 605.889 lei în creștere față de 2021 32.504 lei în creștere față de 2021 — 675.872 lei 643.368 lei 1
2021 606.109 lei în scădere față de 2020 428.386 lei în scădere față de 2020 3.731 lei în scădere față de 2020 — 1.124.124 lei 1.120.393 lei —
2020 688.345 lei 531.832 lei 5.992 lei — 924.712 lei 918.720 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare