ANTESSA SRL

Radiată din 17 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ANTESSA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 21189949, Nr. Reg. Com. J2007000781357. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4724 - Comert cu amanuntul al painii, produselor de patiserie si produselor zaharoase, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2007. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LAZĂR GHEORGHE, NR.30-32, SC.C, ET.7, AP.26, cod poștal 300386. Societatea este radiată din data de 17 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANTESSA SRL
CUI
21189949
Stare
Radiată din 17 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2007000781357
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2007
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LAZĂR GHEORGHE, NR.30-32, SC.C, ET.7, AP.26
Cod poștal
300386
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4724
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al painii, produselor de patiserie si produselor zaharoase, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, ANTESSA SRL a raportat o cifră de afaceri de 449.880 lei, o pierdere netă de 6.740 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2016201720182019202020212022202320242016 · Cifra de afaceri: 5.040 lei2017 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Cifra de afaceri: 401.829 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.014.785 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.317.776 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.277.970 lei2022 · Cifra de afaceri: 491.467 lei2023 · Cifra de afaceri: 449.124 lei2024 · Cifra de afaceri: 449.880 lei2016 · Profit net: 1.979 lei2017 · Profit net: −1.801 lei2018 · Profit net: −57.584 lei2019 · Profit net: 39.893 lei2020 · Profit net: −37.766 lei2021 · Profit net: −1.196 lei2022 · Profit net: 4.896 lei2023 · Profit net: −39.276 lei2024 · Profit net: −6.740 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 5.040 lei'162017: 0 lei'172018: 401.829 lei'182019: 1.014.785 lei'192020: 1.317.776 lei1,3 mil.'202021: 1.277.970 lei'212022: 491.467 lei'222023: 449.124 lei'232024: 449.880 lei450 mii'24
Profit net lei
2016: 1.979 lei'162017: −1.801 lei'172018: −57.584 lei−58 mii'182019: 39.893 lei40 mii'192020: −37.766 lei'202021: −1.196 lei'212022: 4.896 lei'222023: −39.276 lei'232024: −6.740 lei−7 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru ANTESSA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 449.880 lei în creștere față de 2023 −6.740 lei în creștere față de 2023 159.391 lei în scădere față de 2023 38.670 lei 47.050 lei −74.659 lei 1
2023 449.124 lei în scădere față de 2022 −39.276 lei în scădere față de 2022 205.743 lei în creștere față de 2022 54.852 lei 82.352 lei −68.539 lei 1
2022 491.467 lei în scădere față de 2021 4.896 lei în creștere față de 2021 162.564 lei în scădere față de 2021 46.780 lei 109.867 lei −5.917 lei 1 în scădere față de 2021
2021 1.277.970 lei în scădere față de 2020 −1.196 lei în creștere față de 2020 192.853 lei în creștere față de 2020 53.595 lei 135.688 lei −3.341 lei 3 în creștere față de 2020
2020 1.317.776 lei în creștere față de 2019 −37.766 lei în scădere față de 2019 167.312 lei în creștere față de 2019 2.166 lei 155.697 lei −8.904 lei 2 în scădere față de 2019
2019 1.014.785 lei în creștere față de 2018 39.893 lei în creștere față de 2018 51.761 lei în scădere față de 2018 6.840 lei 73.680 lei 28.862 lei 3 în scădere față de 2018
2018 401.829 lei în creștere față de 2017 −57.584 lei în scădere față de 2017 96.478 lei în creștere față de 2017 11.514 lei 28.919 lei −55.831 lei 4 în creștere față de 2017
2017 0 lei în scădere față de 2016 −1.801 lei în scădere față de 2016 14.000 lei în creștere față de 2016 — 14.611 lei 1.753 lei 0
2016 5.040 lei 1.979 lei 8.500 lei — 12.054 lei 3.554 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.