ANTOCLEANING QUALITY S.R.L.

ANTOCLEANING QUALITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40526404, Nr. Reg. Com. J15/316/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, ALEEA PROF. RADU GIOGLOVAN, NR.7, BL.56, SC.B, ET.2, AP.56, cod poștal 130066. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANTOCLEANING QUALITY S.R.L.
CUI
40526404
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/316/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, ALEEA PROF. RADU GIOGLOVAN, NR.7, BL.56, SC.B, ET.2, AP.56
Cod poștal
130066
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, ANTOCLEANING QUALITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.781 lei, o pierdere netă de 342 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 56.647 lei2021 · Cifra de afaceri: 86.719 lei2022 · Cifra de afaceri: 93.086 lei2023 · Cifra de afaceri: 105.708 lei2024 · Cifra de afaceri: 88.080 lei2025 · Cifra de afaceri: 62.781 lei2019 · Profit net: −3.001 lei2020 · Profit net: −20.627 lei2021 · Profit net: −28.099 lei2022 · Profit net: 3.246 lei2023 · Profit net: 37.120 lei2024 · Profit net: 16.151 lei2025 · Profit net: −342 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 56.647 lei20202021: 86.719 lei20212022: 93.086 lei20222023: 105.708 lei106 mii20232024: 88.080 lei20242025: 62.781 lei63 mii2025
Profit net lei
2019: −3.001 lei20192020: −20.627 lei20202021: −28.099 lei−28 mii20212022: 3.246 lei20222023: 37.120 lei37 mii20232024: 16.151 lei20242025: −342 lei−3422025
Indicatori financiari pe ani pentru ANTOCLEANING QUALITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 62.781 lei în scădere față de 2024 −342 lei în scădere față de 2024 6.261 lei în scădere față de 2024 — 10.909 lei 4.648 lei 1
2024 88.080 lei în scădere față de 2023 16.151 lei în scădere față de 2023 16.467 lei în scădere față de 2023 1.317 lei 21.456 lei 4.989 lei 1
2023 105.708 lei în creștere față de 2022 37.120 lei în creștere față de 2022 23.490 lei în scădere față de 2022 20.743 lei 12.329 lei −11.161 lei 1 în scădere față de 2022
2022 93.086 lei în creștere față de 2021 3.246 lei în creștere față de 2021 61.834 lei în creștere față de 2021 40.168 lei 13.553 lei −48.282 lei 3 în scădere față de 2021
2021 86.719 lei în creștere față de 2020 −28.099 lei în scădere față de 2020 56.625 lei în creștere față de 2020 59.594 lei 5.098 lei −51.527 lei 4
2020 56.647 lei −20.627 lei în scădere față de 2019 27.628 lei în scădere față de 2019 79.020 lei 8.729 lei −23.428 lei 4
2019 — −3.001 lei 132.594 lei 96.453 lei 211.255 lei −2.801 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare