ANTRIO SYSTEMS S.R.L.

ANTRIO SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42255000, Nr. Reg. Com. J40/2013/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. APUSULUI, NR.92, cod poștal 062289. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANTRIO SYSTEMS S.R.L.
CUI
42255000
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/2013/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. APUSULUI, NR.92
Cod poștal
062289
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, ANTRIO SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 166.648 lei, o pierdere netă de 81.334 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 15.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 505.314 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.232.604 lei2023 · Cifra de afaceri: 640.876 lei2024 · Cifra de afaceri: 384.628 lei2025 · Cifra de afaceri: 166.648 lei2020 · Profit net: 13.870 lei2021 · Profit net: 99.096 lei2022 · Profit net: 284.824 lei2023 · Profit net: 742 lei2024 · Profit net: −183.947 lei2025 · Profit net: −81.334 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 15.000 lei20202021: 505.314 lei20212022: 1.232.604 lei1,2 mil.20222023: 640.876 lei20232024: 384.628 lei20242025: 166.648 lei167 mii2025
Profit net lei
2020: 13.870 lei20202021: 99.096 lei20212022: 284.824 lei285 mii20222023: 742 lei20232024: −183.947 lei−184 mii20242025: −81.334 lei−81 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANTRIO SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 166.648 lei în scădere față de 2024 −81.334 lei în creștere față de 2024 399.760 lei în creștere față de 2024 34.039 lei 154.657 lei −264.299 lei 2 în scădere față de 2024
2024 384.628 lei în scădere față de 2023 −183.947 lei în scădere față de 2023 367.768 lei în creștere față de 2023 102.260 lei 135.778 lei −182.965 lei 5 în creștere față de 2023
2023 640.876 lei în scădere față de 2022 742 lei în scădere față de 2022 284.095 lei în creștere față de 2022 179.199 lei 154.112 lei 982 lei 2
2022 1.232.604 lei în creștere față de 2021 284.824 lei în creștere față de 2021 273.626 lei în creștere față de 2021 268.900 lei 412.147 lei 397.991 lei 2
2021 505.314 lei în creștere față de 2020 99.096 lei în creștere față de 2020 113.209 lei în creștere față de 2020 119.370 lei 141.298 lei 113.166 lei 2
2020 15.000 lei 13.870 lei 18.155 lei — 17.520 lei 14.070 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare