ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.

ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 40254059, Nr. Reg. Com. J21/710/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, BL.MB14, SC.B, ET.5, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40254059
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/710/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, BL.MB14, SC.B, ET.5, AP.19
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 583.177 lei, un profit net de 239.048 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 225.785 lei2020 · Cifra de afaceri: 294.919 lei2021 · Cifra de afaceri: 298.211 lei2022 · Cifra de afaceri: 288.971 lei2023 · Cifra de afaceri: 83.636 lei2024 · Cifra de afaceri: 158.180 lei2025 · Cifra de afaceri: 583.177 lei2018 · Profit net: −1.240 lei2019 · Profit net: 128.370 lei2020 · Profit net: −3.663 lei2021 · Profit net: −96.868 lei2022 · Profit net: −34.329 lei2023 · Profit net: 62.662 lei2024 · Profit net: −17.932 lei2025 · Profit net: 239.048 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 225.785 lei20192020: 294.919 lei20202021: 298.211 lei20212022: 288.971 lei20222023: 83.636 lei20232024: 158.180 lei20242025: 583.177 lei583 mii2025
Profit net lei
2018: −1.240 lei'182019: 128.370 lei'192020: −3.663 lei'202021: −96.868 lei−97 mii'212022: −34.329 lei'222023: 62.662 lei'232024: −17.932 lei'242025: 239.048 lei239 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 583.177 lei în creștere față de 2024 239.048 lei în creștere față de 2024 108.590 lei în creștere față de 2024 49.821 lei 329.515 lei 226.773 lei 3 în creștere față de 2024
2024 158.180 lei în creștere față de 2023 −17.932 lei în scădere față de 2023 94.581 lei în creștere față de 2023 69.950 lei 78.757 lei −12.275 lei 2 în scădere față de 2023
2023 83.636 lei în scădere față de 2022 62.662 lei în creștere față de 2022 69.832 lei în scădere față de 2022 91.079 lei 73.238 lei 5.656 lei 4 în scădere față de 2022
2022 288.971 lei în scădere față de 2021 −34.329 lei în creștere față de 2021 120.526 lei în creștere față de 2021 112.724 lei 62.179 lei −56.880 lei 7 în scădere față de 2021
2021 298.211 lei în creștere față de 2020 −96.868 lei în scădere față de 2020 46.319 lei în creștere față de 2020 136.331 lei 70.472 lei 26.799 lei 12
2020 294.919 lei în creștere față de 2019 −3.663 lei în scădere față de 2019 36.836 lei în creștere față de 2019 150.613 lei 162.803 lei 123.667 lei 12 în creștere față de 2019
2019 225.785 lei 128.370 lei în creștere față de 2018 7.743 lei în creștere față de 2018 — 304.807 lei 127.330 lei 4 în creștere față de 2018
2018 — −1.240 lei 1.711 lei — 671 lei −1.040 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare