ANYA MAKEUP SHADES SRL

ANYA MAKEUP SHADES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38148170, Nr. Reg. Com. J40/14998/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 29 august 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, INTR. CĂLĂTORULUI, NR.3, CAMERA 2 - 5 MP, cod poștal 023387. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANYA MAKEUP SHADES SRL
CUI
38148170
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/14998/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 august 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, INTR. CĂLĂTORULUI, NR.3, CAMERA 2 - 5 MP
Cod poștal
023387
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, ANYA MAKEUP SHADES SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.845 lei, o pierdere netă de 10.258 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii201720182019202420252017 · Cifra de afaceri: 6.616 lei2018 · Cifra de afaceri: 25.415 lei2019 · Cifra de afaceri: 33.990 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.665 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.845 lei2017 · Profit net: 5.067 lei2018 · Profit net: 5.026 lei2019 · Profit net: −13.881 lei2024 · Profit net: −15.657 lei2025 · Profit net: −10.258 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 6.616 lei20172018: 25.415 lei20182019: 33.990 lei34 mii20192024: 7.665 lei20242025: 10.845 lei11 mii2025
Profit net lei
2017: 5.067 lei5 mii20172018: 5.026 lei20182019: −13.881 lei20192024: −15.657 lei−16 mii20242025: −10.258 lei−10 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANYA MAKEUP SHADES SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.845 lei în creștere față de 2024 −10.258 lei în creștere față de 2024 20.324 lei în creștere față de 2024 6.170 lei 8.266 lei −5.888 lei —
2024 7.665 lei în scădere față de 2019 −15.657 lei în scădere față de 2019 13.474 lei în scădere față de 2019 6.170 lei 11.674 lei 4.370 lei —
2019 33.990 lei în creștere față de 2018 −13.881 lei în scădere față de 2018 19.785 lei în creștere față de 2018 11.861 lei 4.336 lei −3.588 lei 0
2018 25.415 lei în creștere față de 2017 5.026 lei în scădere față de 2017 10.211 lei în creștere față de 2017 5.359 lei 15.145 lei 10.293 lei 0
2017 6.616 lei 5.067 lei 10.178 lei 479 lei 14.966 lei 5.267 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare