APPLICATION VISION S.R.L.

Activitate suspendată din 22 aprilie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

APPLICATION VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40817489, Nr. Reg. Com. J2019000844248. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, CAR. 1 MAI, BL.1, SC.1, AP.8, cod poștal 435500. Societatea are activitatea suspendată din data de 22 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
APPLICATION VISION S.R.L.
CUI
40817489
Stare
Activitate suspendată din 22 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019000844248
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, CAR. 1 MAI, BL.1, SC.1, AP.8
Cod poștal
435500
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, APPLICATION VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 225.400 lei, un profit net de 131.307 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.100 lei2020 · Cifra de afaceri: 19.982 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.335 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.095 lei2023 · Cifra de afaceri: 653 lei2024 · Cifra de afaceri: 227.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 225.400 lei2019 · Profit net: 9.828 lei2020 · Profit net: 14.056 lei2021 · Profit net: 3.547 lei2022 · Profit net: 4.724 lei2023 · Profit net: −9.034 lei2024 · Profit net: 141.351 lei2025 · Profit net: 131.307 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.100 lei20192020: 19.982 lei20202021: 10.335 lei20212022: 9.095 lei20222023: 653 lei20232024: 227.300 lei227 mii20242025: 225.400 lei225 mii2025
Profit net lei
2019: 9.828 lei20192020: 14.056 lei20202021: 3.547 lei20212022: 4.724 lei20222023: −9.034 lei−9 mii20232024: 141.351 lei141 mii20242025: 131.307 lei131 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru APPLICATION VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 225.400 lei în scădere față de 2024 131.307 lei în scădere față de 2024 12.612 lei în creștere față de 2024 11.305 lei 132.834 lei 131.527 lei 1
2024 227.300 lei în creștere față de 2023 141.351 lei în creștere față de 2023 8.358 lei în creștere față de 2023 14.972 lei 134.957 lei 141.571 lei 1
2023 653 lei în scădere față de 2022 −9.034 lei în scădere față de 2022 2.433 lei în creștere față de 2022 18.639 lei 2.914 lei 19.120 lei 1
2022 9.095 lei în scădere față de 2021 4.724 lei în creștere față de 2021 88 lei în scădere față de 2021 — 28.242 lei 28.154 lei —
2021 10.335 lei în scădere față de 2020 3.547 lei în scădere față de 2020 139 lei în scădere față de 2020 — 23.569 lei 23.430 lei —
2020 19.982 lei în creștere față de 2019 14.056 lei în creștere față de 2019 4.254 lei în creștere față de 2019 — 28.338 lei 24.084 lei —
2019 11.100 lei 9.828 lei 333 lei — 10.361 lei 10.028 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare