ARCH-STYLE STUDIO S.R.L.

ARCH-STYLE STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41034663, Nr. Reg. Com. J2019001650299. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 24 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ZIDARI, NR.15, BL.13E, SC.A, ET.PARTER, AP.2, cod poștal 100356. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARCH-STYLE STUDIO S.R.L.
CUI
41034663
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001650299
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 aprilie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ZIDARI, NR.15, BL.13E, SC.A, ET.PARTER, AP.2
Cod poștal
100356
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, ARCH-STYLE STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 72.845 lei, o pierdere netă de 9.089 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 73.426 lei2020 · Cifra de afaceri: 86.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 77.868 lei2022 · Cifra de afaceri: 159.011 lei2023 · Cifra de afaceri: 67.161 lei2024 · Cifra de afaceri: 86.427 lei2025 · Cifra de afaceri: 72.845 lei2019 · Profit net: 8.893 lei2020 · Profit net: 40.694 lei2021 · Profit net: 30.967 lei2022 · Profit net: 34.386 lei2023 · Profit net: −28.923 lei2024 · Profit net: −1.188 lei2025 · Profit net: −9.089 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 73.426 lei20192020: 86.600 lei20202021: 77.868 lei20212022: 159.011 lei159 mii20222023: 67.161 lei20232024: 86.427 lei20242025: 72.845 lei73 mii2025
Profit net lei
2019: 8.893 lei20192020: 40.694 lei41 mii20202021: 30.967 lei20212022: 34.386 lei20222023: −28.923 lei−29 mii20232024: −1.188 lei20242025: −9.089 lei−9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ARCH-STYLE STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 72.845 lei în scădere față de 2024 −9.089 lei în scădere față de 2024 29.415 lei în creștere față de 2024 — 23.990 lei −4.814 lei 1
2024 86.427 lei în creștere față de 2023 −1.188 lei în creștere față de 2023 13.470 lei în scădere față de 2023 0 lei 17.745 lei 4.275 lei 1
2023 67.161 lei în scădere față de 2022 −28.923 lei în scădere față de 2022 21.437 lei în creștere față de 2022 0 lei 26.900 lei 5.463 lei 1 în scădere față de 2022
2022 159.011 lei în creștere față de 2021 34.386 lei în creștere față de 2021 15.303 lei în creștere față de 2021 — 48.065 lei 34.386 lei 2 în creștere față de 2021
2021 77.868 lei în scădere față de 2020 30.967 lei în scădere față de 2020 4.330 lei în creștere față de 2020 — 84.884 lei 80.554 lei 1
2020 86.600 lei în creștere față de 2019 40.694 lei în creștere față de 2019 4.202 lei în creștere față de 2019 — 53.789 lei 49.587 lei 1
2019 73.426 lei 8.893 lei 3.924 lei — 12.817 lei 8.893 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare