ARDELEAN ROMCONSTRUCT S.R.L.

ARDELEAN ROMCONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 39782247, Nr. Reg. Com. J24/1252/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. DRAGOMIREŞTI, STR. IZVOR, NR.25, cod poștal 437140. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARDELEAN ROMCONSTRUCT S.R.L.
CUI
39782247
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/1252/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 august 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. DRAGOMIREŞTI, STR. IZVOR, NR.25
Cod poștal
437140
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, ARDELEAN ROMCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 172.999 lei, un profit net de 15.170 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2018201920202022202320242018 · Cifra de afaceri: 410.685 lei2019 · Cifra de afaceri: 354.610 lei2020 · Cifra de afaceri: 257.346 lei2022 · Cifra de afaceri: 428.061 lei2023 · Cifra de afaceri: 232.081 lei2024 · Cifra de afaceri: 172.999 lei2018 · Profit net: 78.310 lei2019 · Profit net: 34.391 lei2020 · Profit net: 35.238 lei2022 · Profit net: 1.499 lei2023 · Profit net: 13.238 lei2024 · Profit net: 15.170 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 410.685 lei20182019: 354.610 lei20192020: 257.346 lei20202022: 428.061 lei428 mii20222023: 232.081 lei20232024: 172.999 lei173 mii2024
Profit net lei
2018: 78.310 lei78 mii20182019: 34.391 lei20192020: 35.238 lei20202022: 1.499 lei20222023: 13.238 lei20232024: 15.170 lei15 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ARDELEAN ROMCONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 172.999 lei în scădere față de 2023 15.170 lei în creștere față de 2023 41.677 lei în scădere față de 2023 — 71.825 lei 30.148 lei 1 în scădere față de 2023
2023 232.081 lei în scădere față de 2022 13.238 lei în creștere față de 2022 59.943 lei în creștere față de 2022 545 lei 74.376 lei 14.978 lei 2 în scădere față de 2022
2022 428.061 lei în creștere față de 2020 1.499 lei în scădere față de 2020 49.439 lei în scădere față de 2020 7.086 lei 44.093 lei 1.740 lei 3 în creștere față de 2020
2020 257.346 lei în scădere față de 2019 35.238 lei în creștere față de 2019 185.942 lei în creștere față de 2019 20.279 lei 313.801 lei 148.138 lei 2 în scădere față de 2019
2019 354.610 lei în scădere față de 2018 34.391 lei în scădere față de 2018 100.153 lei în scădere față de 2018 28.144 lei 184.910 lei 112.901 lei 4 în scădere față de 2018
2018 410.685 lei 78.310 lei 332.360 lei — 410.870 lei 78.510 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare