ARH REVO SOLUTION S.R.L.

ARH REVO SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39812585, Nr. Reg. Com. J2018001391021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 30 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MACEDONIEI, NR.12, cod poștal 310453. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARH REVO SOLUTION S.R.L.
CUI
39812585
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001391021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 august 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MACEDONIEI, NR.12
Cod poștal
310453
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, ARH REVO SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 414.943 lei, un profit net de 6.835 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 9.165 lei2019 · Cifra de afaceri: 76.563 lei2020 · Cifra de afaceri: 125.441 lei2021 · Cifra de afaceri: 288.672 lei2022 · Cifra de afaceri: 298.438 lei2023 · Cifra de afaceri: 409.968 lei2024 · Cifra de afaceri: 813.545 lei2025 · Cifra de afaceri: 414.943 lei2018 · Profit net: 3.253 lei2019 · Profit net: 25.431 lei2020 · Profit net: 42.471 lei2021 · Profit net: 90.262 lei2022 · Profit net: 9.429 lei2023 · Profit net: 55.258 lei2024 · Profit net: 261.943 lei2025 · Profit net: 6.835 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 9.165 lei'182019: 76.563 lei'192020: 125.441 lei'202021: 288.672 lei'212022: 298.438 lei'222023: 409.968 lei'232024: 813.545 lei814 mii'242025: 414.943 lei415 mii'25
Profit net lei
2018: 3.253 lei'182019: 25.431 lei'192020: 42.471 lei'202021: 90.262 lei'212022: 9.429 lei'222023: 55.258 lei'232024: 261.943 lei262 mii'242025: 6.835 lei7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ARH REVO SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 414.943 lei în scădere față de 2024 6.835 lei în scădere față de 2024 118.205 lei în scădere față de 2024 177.769 lei 300.380 lei 360.604 lei 2
2024 813.545 lei în creștere față de 2023 261.943 lei în creștere față de 2023 230.121 lei în creștere față de 2023 241.940 lei 422.371 lei 434.139 lei 2 în creștere față de 2023
2023 409.968 lei în creștere față de 2022 55.258 lei în creștere față de 2022 111.840 lei în scădere față de 2022 119.234 lei 211.195 lei 218.936 lei 1
2022 298.438 lei în creștere față de 2021 9.429 lei în scădere față de 2021 126.876 lei în creștere față de 2021 174.987 lei 115.618 lei 163.678 lei 1
2021 288.672 lei în creștere față de 2020 90.262 lei în creștere față de 2020 91.404 lei în creștere față de 2020 121.846 lei 131.226 lei 161.617 lei 1
2020 125.441 lei în creștere față de 2019 42.471 lei în creștere față de 2019 13.791 lei în creștere față de 2019 24.434 lei 60.763 lei 71.355 lei 1
2019 76.563 lei în creștere față de 2018 25.431 lei în creștere față de 2018 1.073 lei în scădere față de 2018 7.991 lei 21.966 lei 28.884 lei —
2018 9.165 lei 3.253 lei 1.390 lei — 4.843 lei 3.453 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare