ARHISENSE CONCEPT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 38153940, Nr. Reg. Com. J2019000045522. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 30 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, DRM. FERMEI, NR.79A, CONSTRUCTIA C2 - ANEXA IN SUPRAFATA DE 302 MP. DIN MASURATORI =301.82 MP. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ARHISENSE CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 38153940
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019000045522
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 august 2017
- Județ
- Giurgiu
- Sediul social
- JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, DRM. FERMEI, NR.79A, CONSTRUCTIA C2 - ANEXA IN SUPRAFATA DE 302 MP. DIN MASURATORI =301.82 MP
- Cod CAEN
- 7111
- Domeniu de activitate
- Activitati de arhitectura
Situații financiare
În 2025, ARHISENSE CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 164.655 lei, un profit net de 82.305 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.655 lei în creștere față de 2024 | 82.305 lei în creștere față de 2024 | 603.357 lei în scădere față de 2024 | — | 32.435 lei | −570.922 lei | 1 în scădere față de 2024 |
| 2024 | 97.593 lei în creștere față de 2023 | −41.698 lei în creștere față de 2023 | 733.197 lei în creștere față de 2023 | 43.831 lei | 55.103 lei | −634.263 lei | 2 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 21.732 lei în scădere față de 2020 | −90.924 lei în scădere față de 2020 | 677.166 lei în creștere față de 2020 | 61.665 lei | 22.937 lei | −592.564 lei | 3 în scădere față de 2020 |
| 2020 | 218.112 lei | 11.138 lei în creștere față de 2019 | 161.894 lei în creștere față de 2019 | 114.098 lei | 175.094 lei | 11.438 lei | 4 |
| 2019 | — | 0 lei | 1.500 lei | 915 lei | 631 lei | 46 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 1.500 lei în creștere față de 2017 | 915 lei | 631 lei | 46 lei | — |
| 2017 | — | −55 lei | 0 lei | 122 lei | 23 lei | 145 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
