ARMARLUX INDUSTRIES SRL

Inactivă fiscal din 17 februarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ARMARLUX INDUSTRIES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 37706642, Nr. Reg. Com. J04/941/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9601 - Spalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. AVRAM IANCU, CAMERA 2, BL.8, SC.C, AP.3, cod poștal 605200. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 17 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARMARLUX INDUSTRIES SRL
CUI
37706642
Stare
Inactivă fiscal din 17 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J04/941/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2017
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. AVRAM IANCU, CAMERA 2, BL.8, SC.C, AP.3
Cod poștal
605200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9601
Domeniu de activitate
Spalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana

Situații financiare

În 2022, ARMARLUX INDUSTRIES SRL a raportat o cifră de afaceri de 296.895 lei, un profit net de 207.830 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 10.685 lei2019 · Cifra de afaceri: 84.559 lei2020 · Cifra de afaceri: 295.431 lei2021 · Cifra de afaceri: 228.648 lei2022 · Cifra de afaceri: 296.895 lei2018 · Profit net: −42.042 lei2019 · Profit net: 45.717 lei2020 · Profit net: 125.563 lei2021 · Profit net: 136.482 lei2022 · Profit net: 207.830 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 10.685 lei20182019: 84.559 lei20192020: 295.431 lei20202021: 228.648 lei20212022: 296.895 lei297 mii2022
Profit net lei
2018: −42.042 lei−42 mii20182019: 45.717 lei20192020: 125.563 lei20202021: 136.482 lei20212022: 207.830 lei208 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru ARMARLUX INDUSTRIES SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 296.895 lei în creștere față de 2021 207.830 lei în creștere față de 2021 92.244 lei în creștere față de 2021 444.330 lei 233.786 lei 443.750 lei 1
2021 228.648 lei în scădere față de 2020 136.482 lei în creștere față de 2020 55.724 lei în creștere față de 2020 91.196 lei 372.570 lei 265.920 lei 1
2020 295.431 lei în creștere față de 2019 125.563 lei în creștere față de 2019 19.211 lei în creștere față de 2019 76.085 lei 214.686 lei 129.438 lei 1
2019 84.559 lei în creștere față de 2018 45.717 lei în creștere față de 2018 13.295 lei în scădere față de 2018 96.640 lei 62.652 lei 3.875 lei 1
2018 10.685 lei −42.042 lei 65.034 lei 125.347 lei 39.967 lei −41.842 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.