ARP IMOBILIARE PAVEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 37543553, Nr. Reg. Com. J29/1036/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6831 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. BAHLUIULUI, NR.10A, BL.148, SC.B, ET.8, AP.79, cod poștal 100253. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ARP IMOBILIARE PAVEL S.R.L.
- CUI
- 37543553
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/1036/2017
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 10 mai 2017
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. BAHLUIULUI, NR.10A, BL.148, SC.B, ET.8, AP.79
- Cod poștal
- 100253
- Cod CAEN
- 6831
- Domeniu de activitate
- Agentii imobiliare
Situații financiare
În 2025, ARP IMOBILIARE PAVEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 52.480 lei, o pierdere netă de 14.609 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.480 lei în creștere față de 2024 | −14.609 lei în scădere față de 2024 | 11.190 lei în creștere față de 2024 | — | 3.243 lei | −7.947 lei | — |
| 2024 | 13.193 lei în creștere față de 2023 | 7.176 lei în creștere față de 2023 | 3.004 lei în creștere față de 2023 | — | 9.665 lei | 6.661 lei | — |
| 2023 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2022 | 580 lei | — | 65 lei | −515 lei | — |
| 2022 | 0 lei | −288 lei în scădere față de 2021 | 580 lei în creștere față de 2021 | — | 65 lei | −515 lei | — |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 430 lei | — | 203 lei | −227 lei | — |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 430 lei | — | 203 lei | −227 lei | — |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 430 lei | — | 203 lei | −227 lei | — |
| 2018 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2017 | 430 lei | — | 203 lei | −227 lei | — |
| 2017 | 0 lei | −427 lei | 430 lei | — | 203 lei | −227 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
