ARRA CLUB S.R.L.

ARRA CLUB S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 43914010, Nr. Reg. Com. J2021000653036. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 15 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT GLÂMBOCU COM. BASCOV, STR. VALEA GLÂMBOCULUI, NR.16, cod poștal 117047. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARRA CLUB S.R.L.
CUI
43914010
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000653036
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 martie 2021
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT GLÂMBOCU COM. BASCOV, STR. VALEA GLÂMBOCULUI, NR.16
Cod poștal
117047
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ARRA CLUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 253.360 lei, un profit net de 17.795 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 21.366 lei2022 · Cifra de afaceri: 158.214 lei2023 · Cifra de afaceri: 227.511 lei2024 · Cifra de afaceri: 222.769 lei2025 · Cifra de afaceri: 253.360 lei2021 · Profit net: −9.668 lei2022 · Profit net: 31.612 lei2023 · Profit net: 5.760 lei2024 · Profit net: 2.216 lei2025 · Profit net: 17.795 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 21.366 lei20212022: 158.214 lei20222023: 227.511 lei20232024: 222.769 lei20242025: 253.360 lei253 mii2025
Profit net lei
2021: −9.668 lei−10 mii20212022: 31.612 lei32 mii20222023: 5.760 lei20232024: 2.216 lei20242025: 17.795 lei18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ARRA CLUB S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 253.360 lei în creștere față de 2024 17.795 lei în creștere față de 2024 105.924 lei în creștere față de 2024 115.051 lei 20.018 lei 29.145 lei 1
2024 222.769 lei în scădere față de 2023 2.216 lei în scădere față de 2023 12.765 lei în scădere față de 2023 985 lei 23.130 lei 11.350 lei —
2023 227.511 lei în creștere față de 2022 5.760 lei în scădere față de 2022 19.397 lei în creștere față de 2022 5.700 lei 26.329 lei 9.134 lei 3
2022 158.214 lei în creștere față de 2021 31.612 lei în creștere față de 2021 13.741 lei în scădere față de 2021 39.210 lei 32.281 lei 22.944 lei 3
2021 21.366 lei −9.668 lei 32.279 lei 63.656 lei 235.084 lei −8.668 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare