ARSINA PONTEGII S.R.L.

ARSINA PONTEGII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 43851167, Nr. Reg. Com. J09/213/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 4 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ALECU RUSSO, NR.56, cod poștal 810336. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARSINA PONTEGII S.R.L.
CUI
43851167
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J09/213/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 martie 2021
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ALECU RUSSO, NR.56
Cod poștal
810336
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ARSINA PONTEGII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.242.094 lei, un profit net de 577.389 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 421.150 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.170.477 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.743.225 lei2024 · Cifra de afaceri: 595.901 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.242.094 lei2021 · Profit net: 319.779 lei2022 · Profit net: 680.697 lei2023 · Profit net: 752.848 lei2024 · Profit net: 404.973 lei2025 · Profit net: 577.389 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 421.150 lei20212022: 1.170.477 lei20222023: 1.743.225 lei1,7 mil.20232024: 595.901 lei20242025: 1.242.094 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2021: 319.779 lei20212022: 680.697 lei20222023: 752.848 lei753 mii20232024: 404.973 lei20242025: 577.389 lei577 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ARSINA PONTEGII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.242.094 lei în creștere față de 2024 577.389 lei în creștere față de 2024 404.080 lei în creștere față de 2024 1.178.833 lei 537.690 lei 1.312.443 lei 4 în creștere față de 2024
2024 595.901 lei în scădere față de 2023 404.973 lei în scădere față de 2023 225.336 lei în creștere față de 2023 410.923 lei 549.467 lei 735.054 lei 1 în scădere față de 2023
2023 1.743.225 lei în creștere față de 2022 752.848 lei în creștere față de 2022 48.857 lei în scădere față de 2022 413.523 lei 429.815 lei 794.481 lei 8 în creștere față de 2022
2022 1.170.477 lei în creștere față de 2021 680.697 lei în creștere față de 2021 81.123 lei în creștere față de 2021 230.760 lei 375.157 lei 524.794 lei 7 în creștere față de 2021
2021 421.150 lei 319.779 lei 19.945 lei — 22.042 lei 2.097 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare