ART CENTER MANAGEMENT SRL

Radiată din 23 decembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ART CENTER MANAGEMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38049966, Nr. Reg. Com. J20/1224/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9003 - Activitati de creatie artistica. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.135, SPAŢIUL NR. 11, cod poștal 332057. Societatea este radiată din data de 23 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ART CENTER MANAGEMENT SRL
CUI
38049966
Stare
Radiată din 23 decembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J20/1224/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2017
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.135, SPAŢIUL NR. 11
Cod poștal
332057
Cod CAEN
9003
Domeniu de activitate
Activitati de creatie artistica

Situații financiare

În 2024, ART CENTER MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 84.101 lei, un profit net de 303 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 14.915 lei2018 · Cifra de afaceri: 5.318 lei2020 · Cifra de afaceri: 24.295 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.842 lei2023 · Cifra de afaceri: 115.647 lei2024 · Cifra de afaceri: 84.101 lei2017 · Profit net: 11.143 lei2018 · Profit net: −14.903 lei2019 · Profit net: −865 lei2020 · Profit net: 17.290 lei2021 · Profit net: 16.586 lei2022 · Profit net: −1.287 lei2023 · Profit net: 24.706 lei2024 · Profit net: 303 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 14.915 lei20172018: 5.318 lei20182020: 24.295 lei20202021: 20.842 lei20212023: 115.647 lei116 mii20232024: 84.101 lei84 mii2024
Profit net lei
2017: 11.143 lei'172018: −14.903 lei−15 mii'182019: −865 lei'192020: 17.290 lei'202021: 16.586 lei'212022: −1.287 lei'222023: 24.706 lei25 mii'232024: 303 lei303'24
Indicatori financiari pe ani pentru ART CENTER MANAGEMENT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 84.101 lei în scădere față de 2023 303 lei în scădere față de 2023 14.646 lei în creștere față de 2023 7.620 lei 7.699 lei 673 lei —
2023 115.647 lei 24.706 lei în creștere față de 2022 442 lei în creștere față de 2022 4.552 lei 21.260 lei 25.370 lei —
2022 — −1.287 lei în scădere față de 2021 43 lei în scădere față de 2021 — 17.207 lei 17.164 lei —
2021 20.842 lei în scădere față de 2020 16.586 lei în scădere față de 2020 175 lei în scădere față de 2020 — 18.626 lei 18.451 lei —
2020 24.295 lei 17.290 lei în creștere față de 2019 6.926 lei în scădere față de 2019 — 8.790 lei 1.864 lei —
2019 — −865 lei în creștere față de 2018 15.947 lei în creștere față de 2018 — 521 lei −15.426 lei —
2018 5.318 lei în scădere față de 2017 −14.903 lei în scădere față de 2017 15.587 lei în creștere față de 2017 36 lei 991 lei −14.560 lei —
2017 14.915 lei 11.143 lei 2.424 lei 97 lei 13.670 lei 11.343 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare