ART IBANA CONSTRUCT S.R.L.

ART IBANA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 43295118, Nr. Reg. Com. J2020000707372. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. CETATEA DE PĂMÂNT, NR.6, BL.C1-2, SC.2, ET.1, AP.3, cod poștal 731035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ART IBANA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43295118
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000707372
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 noiembrie 2020
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. CETATEA DE PĂMÂNT, NR.6, BL.C1-2, SC.2, ET.1, AP.3
Cod poștal
731035
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, ART IBANA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 264.530 lei, un profit net de 17.023 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 8.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 197.995 lei2022 · Cifra de afaceri: 178.016 lei2023 · Cifra de afaceri: 241.320 lei2024 · Cifra de afaceri: 213.564 lei2025 · Cifra de afaceri: 264.530 lei2020 · Profit net: 1.034 lei2021 · Profit net: 9.617 lei2022 · Profit net: 2.167 lei2023 · Profit net: 3.151 lei2024 · Profit net: 7.973 lei2025 · Profit net: 17.023 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 8.000 lei20202021: 197.995 lei20212022: 178.016 lei20222023: 241.320 lei20232024: 213.564 lei20242025: 264.530 lei265 mii2025
Profit net lei
2020: 1.034 lei20202021: 9.617 lei20212022: 2.167 lei20222023: 3.151 lei20232024: 7.973 lei20242025: 17.023 lei17 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ART IBANA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 264.530 lei în creștere față de 2024 17.023 lei în creștere față de 2024 33.280 lei în creștere față de 2024 — 52.445 lei 19.165 lei 6 în creștere față de 2024
2024 213.564 lei în scădere față de 2023 7.973 lei în creștere față de 2023 14.055 lei în scădere față de 2023 — 38.197 lei 24.142 lei 3 în scădere față de 2023
2023 241.320 lei în creștere față de 2022 3.151 lei în creștere față de 2022 24.864 lei în creștere față de 2022 — 41.033 lei 16.169 lei 4
2022 178.016 lei în scădere față de 2021 2.167 lei în scădere față de 2021 12.510 lei în scădere față de 2021 — 25.528 lei 13.018 lei 4
2021 197.995 lei în creștere față de 2020 9.617 lei în creștere față de 2020 22.101 lei în creștere față de 2020 — 32.952 lei 10.851 lei 4 în creștere față de 2020
2020 8.000 lei 1.034 lei 10.844 lei 1.292 lei 8.786 lei 1.234 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare