ARTEL INTENSIVNIK S.R.L.

Radiată din 15 ianuarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ARTEL INTENSIVNIK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 38444906, Nr. Reg. Com. J33/1843/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1610 - Taierea si rindeluirea lemnului. Societatea a fost înființată la data de 3 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. VATRA-DORNEI, STR. UNIRII, NR.56, cod poștal 725700. Societatea este radiată din data de 15 ianuarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARTEL INTENSIVNIK S.R.L.
CUI
38444906
Stare
Radiată din 15 ianuarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J33/1843/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 noiembrie 2017
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. VATRA-DORNEI, STR. UNIRII, NR.56
Cod poștal
725700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1610
Domeniu de activitate
Taierea si rindeluirea lemnului

Situații financiare

În 2022, ARTEL INTENSIVNIK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 317.085 lei, o pierdere netă de 110.396 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 462.906 lei2019 · Cifra de afaceri: 307.041 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.122.348 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.191.935 lei2022 · Cifra de afaceri: 317.085 lei2018 · Profit net: 245.814 lei2019 · Profit net: 3.729 lei2020 · Profit net: 46.792 lei2021 · Profit net: −192.160 lei2022 · Profit net: −110.396 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 462.906 lei20182019: 307.041 lei20192020: 2.122.348 lei2,1 mil.20202021: 1.191.935 lei20212022: 317.085 lei317 mii2022
Profit net lei
2018: 245.814 lei246 mii20182019: 3.729 lei20192020: 46.792 lei20202021: −192.160 lei−192 mii20212022: −110.396 lei−110 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru ARTEL INTENSIVNIK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 317.085 lei în scădere față de 2021 −110.396 lei în creștere față de 2021 629.454 lei în scădere față de 2021 — 623.479 lei −5.975 lei 1 în scădere față de 2021
2021 1.191.935 lei în scădere față de 2020 −192.160 lei în scădere față de 2020 933.308 lei în creștere față de 2020 — 1.037.683 lei 104.375 lei 10 în scădere față de 2020
2020 2.122.348 lei în creștere față de 2019 46.792 lei în creștere față de 2019 444.457 lei în creștere față de 2019 — 740.992 lei 296.535 lei 17 în creștere față de 2019
2019 307.041 lei în scădere față de 2018 3.729 lei în scădere față de 2018 79.596 lei în creștere față de 2018 87.678 lei 241.661 lei 249.743 lei 8 în creștere față de 2018
2018 462.906 lei 245.814 lei 34.937 lei 75.152 lei 205.799 lei 246.014 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare