ARTLUKSERVICE S.R.L.

ARTLUKSERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 40668107, Nr. Reg. Com. J37/229/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4942 - Servicii de mutare. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. MIHAI EMINESCU, NR.13, cod poștal 731199. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARTLUKSERVICE S.R.L.
CUI
40668107
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J37/229/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2019
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. MIHAI EMINESCU, NR.13
Cod poștal
731199
Cod CAEN
4942
Domeniu de activitate
Servicii de mutare

Situații financiare

În 2025, ARTLUKSERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.045 lei, o pierdere netă de 51.178 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 12.569 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.671 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.680 lei2022 · Cifra de afaceri: 18.885 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.640 lei2024 · Cifra de afaceri: 29.562 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.045 lei2019 · Profit net: −4.742 lei2020 · Profit net: 51.104 lei2021 · Profit net: −9.503 lei2022 · Profit net: −24.386 lei2023 · Profit net: −13.666 lei2024 · Profit net: −22.353 lei2025 · Profit net: −51.178 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 12.569 lei20192020: 29.671 lei30 mii20202021: 7.680 lei20212022: 18.885 lei20222023: 15.640 lei20232024: 29.562 lei20242025: 17.045 lei17 mii2025
Profit net lei
2019: −4.742 lei20192020: 51.104 lei51 mii20202021: −9.503 lei20212022: −24.386 lei20222023: −13.666 lei20232024: −22.353 lei20242025: −51.178 lei−51 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ARTLUKSERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.045 lei în scădere față de 2024 −51.178 lei în scădere față de 2024 112.616 lei în creștere față de 2024 14.398 lei 1.419 lei −96.799 lei 1
2024 29.562 lei în creștere față de 2023 −22.353 lei în scădere față de 2023 72.824 lei în creștere față de 2023 22.857 lei 4.346 lei −45.621 lei 1
2023 15.640 lei în scădere față de 2022 −13.666 lei în creștere față de 2022 67.330 lei în creștere față de 2022 31.316 lei 15.814 lei −23.268 lei 1
2022 18.885 lei în creștere față de 2021 −24.386 lei în scădere față de 2021 52.540 lei în creștere față de 2021 39.774 lei 9.914 lei −9.602 lei 1
2021 7.680 lei în scădere față de 2020 −9.503 lei în scădere față de 2020 32.249 lei în creștere față de 2020 48.345 lei 68.649 lei 37.058 lei 1 în scădere față de 2020
2020 29.671 lei în creștere față de 2019 51.104 lei în creștere față de 2019 9.319 lei în creștere față de 2019 56.972 lei 70.013 lei 46.562 lei 2
2019 12.569 lei −4.742 lei 9.040 lei 65.698 lei 107.216 lei −4.542 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare