ARTS & CRAFTS FACTORY SRL

ARTS & CRAFTS FACTORY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 38099000, Nr. Reg. Com. J2017001047107. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9013 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 16 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. TRIUMFULUI, NR.41, cod poștal 120214. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARTS & CRAFTS FACTORY SRL
CUI
38099000
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001047107
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 august 2017
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. TRIUMFULUI, NR.41
Cod poștal
120214
Cod CAEN
9013
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, ARTS & CRAFTS FACTORY SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.430 lei, o pierdere netă de 6.311 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Cifra de afaceri: 19.644 lei2019 · Cifra de afaceri: 12.852 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.045 lei2021 · Cifra de afaceri: 307.630 lei2022 · Cifra de afaceri: 39.270 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.845 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.315 lei2025 · Cifra de afaceri: 18.430 lei2017 · Profit net: −547 lei2018 · Profit net: 7.741 lei2019 · Profit net: 9.321 lei2020 · Profit net: 8.258 lei2021 · Profit net: 150.870 lei2022 · Profit net: −21.449 lei2023 · Profit net: −3.315 lei2024 · Profit net: −6.139 lei2025 · Profit net: −6.311 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 0 lei'172018: 19.644 lei'182019: 12.852 lei'192020: 13.045 lei'202021: 307.630 lei308 mii'212022: 39.270 lei'222023: 9.845 lei'232024: 10.315 lei'242025: 18.430 lei18 mii'25
Profit net lei
2017: −547 lei'172018: 7.741 lei'182019: 9.321 lei'192020: 8.258 lei'202021: 150.870 lei151 mii'212022: −21.449 lei−21 mii'222023: −3.315 lei'232024: −6.139 lei'242025: −6.311 lei−6 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ARTS & CRAFTS FACTORY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 18.430 lei în creștere față de 2024 −6.311 lei în scădere față de 2024 436 lei în creștere față de 2024 521 lei 56.451 lei 56.536 lei —
2024 10.315 lei în creștere față de 2023 −6.139 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 6.771 lei 56.076 lei 62.847 lei —
2023 9.845 lei în scădere față de 2022 −3.315 lei în creștere față de 2022 104 lei în scădere față de 2022 13.021 lei 59.221 lei 72.138 lei —
2022 39.270 lei în scădere față de 2021 −21.449 lei în scădere față de 2021 2.245 lei în scădere față de 2021 19.271 lei 103.916 lei 120.942 lei —
2021 307.630 lei în creștere față de 2020 150.870 lei în creștere față de 2020 4.609 lei în creștere față de 2020 — 177.000 lei 172.391 lei —
2020 13.045 lei în creștere față de 2019 8.258 lei în scădere față de 2019 95 lei în creștere față de 2019 — 25.069 lei 24.974 lei —
2019 12.852 lei în scădere față de 2018 9.321 lei în creștere față de 2018 2 lei în scădere față de 2018 — 16.717 lei 16.715 lei —
2018 19.644 lei în creștere față de 2017 7.741 lei în creștere față de 2017 622 lei în creștere față de 2017 — 8.016 lei 7.394 lei —
2017 0 lei −547 lei 600 lei — 253 lei −347 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare