ARVATO SYSTEMS IT S.R.L.

ARVATO SYSTEMS IT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40039360, Nr. Reg. Com. J2018002422083. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 23 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TURNULUI, NR.5, CORESI BUSINESS PARK. CLADIREA H1. ET. 2/ MODULUL A+B SI C, cod poștal 500152. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ARVATO SYSTEMS IT S.R.L.
CUI
40039360
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002422083
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 octombrie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TURNULUI, NR.5, CORESI BUSINESS PARK. CLADIREA H1. ET. 2/ MODULUL A+B SI C.
Cod poștal
500152
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2024, ARVATO SYSTEMS IT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 48.281.679 lei, un profit net de 1.801.764 lei și un număr mediu de 114 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.50,0 mil.20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 796.024 lei2019 · Cifra de afaceri: 7.154.630 lei2020 · Cifra de afaceri: 8.401.739 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.883.019 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.511.745 lei2023 · Cifra de afaceri: 26.051.084 lei2024 · Cifra de afaceri: 48.281.679 lei2018 · Profit net: 58.299 lei2019 · Profit net: 110.185 lei2020 · Profit net: 255.027 lei2021 · Profit net: 302.178 lei2022 · Profit net: 608.539 lei2023 · Profit net: 1.129.416 lei2024 · Profit net: 1.801.764 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 796.024 lei20182019: 7.154.630 lei20192020: 8.401.739 lei20202021: 9.883.019 lei20212022: 14.511.745 lei20222023: 26.051.084 lei20232024: 48.281.679 lei48,3 mil.2024
Profit net lei
2018: 58.299 lei20182019: 110.185 lei20192020: 255.027 lei20202021: 302.178 lei20212022: 608.539 lei20222023: 1.129.416 lei20232024: 1.801.764 lei1,8 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru ARVATO SYSTEMS IT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 48.281.679 lei în creștere față de 2023 1.801.764 lei în creștere față de 2023 10.899.489 lei în creștere față de 2023 1.063.298 lei 12.897.660 lei 2.365.391 lei 114 în creștere față de 2023
2023 26.051.084 lei în creștere față de 2022 1.129.416 lei în creștere față de 2022 4.895.200 lei în creștere față de 2022 1.109.401 lei 6.684.325 lei 2.563.645 lei 86 în creștere față de 2022
2022 14.511.745 lei în creștere față de 2021 608.539 lei în creștere față de 2021 2.970.733 lei în creștere față de 2021 992.834 lei 3.613.962 lei 1.434.228 lei 39 în creștere față de 2021
2021 9.883.019 lei în creștere față de 2020 302.178 lei în creștere față de 2020 2.957.305 lei în creștere față de 2020 803.202 lei 3.358.384 lei 825.689 lei 37 în creștere față de 2020
2020 8.401.739 lei în creștere față de 2019 255.027 lei în creștere față de 2019 2.813.452 lei în scădere față de 2019 938.997 lei 2.573.969 lei 523.511 lei 30 în creștere față de 2019
2019 7.154.630 lei în creștere față de 2018 110.185 lei în creștere față de 2018 2.914.402 lei în creștere față de 2018 1.202.322 lei 1.995.908 lei 268.484 lei 27 în creștere față de 2018
2018 796.024 lei 58.299 lei 2.188.643 lei 1.421.311 lei 1.040.077 lei 158.299 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare