AS CONSTRUCTION IT&C S.R.L.

AS CONSTRUCTION IT&C S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38745801, Nr. Reg. Com. J2019002189231. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 25 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. ATOMIŞTILOR, NR.140, BL.A2, ET.1, AP.11, cod poștal 077125. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AS CONSTRUCTION IT&C S.R.L.
CUI
38745801
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002189231
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 ianuarie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. ATOMIŞTILOR, NR.140, BL.A2, ET.1, AP.11
Cod poștal
077125
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, AS CONSTRUCTION IT&C S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.992.050 lei, un profit net de 103.343 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 6.855 lei2022 · Cifra de afaceri: 611.742 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.181.685 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.992.050 lei2018 · Profit net: −12.429 lei2019 · Profit net: −7.223 lei2020 · Profit net: −1.346 lei2021 · Profit net: −13.519 lei2022 · Profit net: 93.246 lei2023 · Profit net: 120.654 lei2024 · Profit net: −88.933 lei2025 · Profit net: 103.343 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.855 lei20182022: 611.742 lei20222023: 1.181.685 lei20232025: 1.992.050 lei2,0 mil.2025
Profit net lei
2018: −12.429 lei'182019: −7.223 lei'192020: −1.346 lei'202021: −13.519 lei'212022: 93.246 lei'222023: 120.654 lei121 mii'232024: −88.933 lei−89 mii'242025: 103.343 lei103 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru AS CONSTRUCTION IT&C S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.992.050 lei 103.343 lei în creștere față de 2024 1.868.366 lei în scădere față de 2024 1.535.663 lei 526.996 lei 194.293 lei 1
2024 — −88.933 lei în scădere față de 2023 3.143.816 lei în creștere față de 2023 2.582.859 lei 651.907 lei 90.950 lei 1
2023 1.181.685 lei în creștere față de 2022 120.654 lei în creștere față de 2022 2.074.023 lei în creștere față de 2022 1.442.960 lei 810.612 lei 179.884 lei 1
2022 611.742 lei 93.246 lei în creștere față de 2021 1.632.269 lei în creștere față de 2021 1.221.720 lei 469.778 lei 59.229 lei 1
2021 — −13.519 lei în scădere față de 2020 1.281.259 lei în creștere față de 2020 1.039.605 lei 207.637 lei −34.017 lei —
2020 — −1.346 lei în creștere față de 2019 20.864 lei în creștere față de 2019 — 117 lei −20.747 lei —
2019 — −7.223 lei în creștere față de 2018 19.693 lei în creștere față de 2018 — 291 lei −19.402 lei —
2018 6.855 lei −12.429 lei 17.372 lei — 5.026 lei −12.229 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare