AS MONITORING SECURITY & FIRE S.R.L.

AS MONITORING SECURITY & FIRE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42638099, Nr. Reg. Com. J2020006454401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 17 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.116, CAMERA 1, BL.M2/III, SC.3, ET.3, AP.138, cod poștal 041455. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AS MONITORING SECURITY & FIRE S.R.L.
CUI
42638099
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020006454401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.116, CAMERA 1, BL.M2/III, SC.3, ET.3, AP.138
Cod poștal
041455
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, AS MONITORING SECURITY & FIRE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 275.365 lei, un profit net de 62.678 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 37.976 lei2021 · Cifra de afaceri: 128.057 lei2022 · Cifra de afaceri: 287.115 lei2023 · Cifra de afaceri: 481.732 lei2024 · Cifra de afaceri: 268.585 lei2025 · Cifra de afaceri: 275.365 lei2020 · Profit net: 7.080 lei2021 · Profit net: 44.380 lei2022 · Profit net: 84.107 lei2023 · Profit net: 231.979 lei2024 · Profit net: 67.590 lei2025 · Profit net: 62.678 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 37.976 lei20202021: 128.057 lei20212022: 287.115 lei20222023: 481.732 lei482 mii20232024: 268.585 lei20242025: 275.365 lei275 mii2025
Profit net lei
2020: 7.080 lei20202021: 44.380 lei20212022: 84.107 lei20222023: 231.979 lei232 mii20232024: 67.590 lei20242025: 62.678 lei63 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AS MONITORING SECURITY & FIRE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 275.365 lei în creștere față de 2024 62.678 lei în scădere față de 2024 118.122 lei în scădere față de 2024 8.039 lei 472.178 lei 362.250 lei 1
2024 268.585 lei în scădere față de 2023 67.590 lei în scădere față de 2023 126.261 lei în scădere față de 2023 8.235 lei 417.736 lei 299.809 lei 1 în scădere față de 2023
2023 481.732 lei în creștere față de 2022 231.979 lei în creștere față de 2022 189.372 lei în creștere față de 2022 23.677 lei 397.815 lei 232.219 lei 2 în creștere față de 2022
2022 287.115 lei în creștere față de 2021 84.107 lei în creștere față de 2021 35.399 lei în creștere față de 2021 — 140.974 lei 105.575 lei 1
2021 128.057 lei în creștere față de 2020 44.380 lei în creștere față de 2020 11.972 lei în creștere față de 2020 — 63.632 lei 51.660 lei 1
2020 37.976 lei 7.080 lei 4.200 lei — 11.480 lei 7.280 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare