ASCEND THROUGH LOVE SRL

ASCEND THROUGH LOVE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38439136, Nr. Reg. Com. J40/18491/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, INTR. BUTURUGENI, NR.2, BL.P1C, SC.1, ET.4, AP.17, cod poștal 050682. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ASCEND THROUGH LOVE SRL
CUI
38439136
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/18491/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, INTR. BUTURUGENI, NR.2, BL.P1C, SC.1, ET.4, AP.17
Cod poștal
050682
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ASCEND THROUGH LOVE SRL a raportat o pierdere netă de 2.056 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−15 mii−10 mii−5 mii05 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 4.726 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.473 lei2017 · Profit net: −3.768 lei2018 · Profit net: −19.334 lei2019 · Profit net: −12.533 lei2020 · Profit net: −14.608 lei2021 · Profit net: −9.349 lei2022 · Profit net: −2.576 lei2023 · Profit net: −2.846 lei2024 · Profit net: −3.769 lei2025 · Profit net: −2.056 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.726 lei5 mii20182022: 2.473 lei2 mii2022
Profit net lei
2017: −3.768 lei'172018: −19.334 lei−19 mii'182019: −12.533 lei'192020: −14.608 lei'202021: −9.349 lei'212022: −2.576 lei'222023: −2.846 lei'232024: −3.769 lei'242025: −2.056 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ASCEND THROUGH LOVE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.056 lei în creștere față de 2024 74.156 lei în creștere față de 2024 — 3.441 lei −70.715 lei —
2024 — −3.769 lei în scădere față de 2023 69.514 lei în creștere față de 2023 — 931 lei −68.583 lei —
2023 — −2.846 lei în scădere față de 2022 65.570 lei în creștere față de 2022 — 756 lei −64.814 lei —
2022 2.473 lei −2.576 lei în creștere față de 2021 63.665 lei în creștere față de 2021 — 1.698 lei −61.967 lei —
2021 — −9.349 lei în creștere față de 2020 61.585 lei în creștere față de 2020 — 2.194 lei −59.391 lei —
2020 — −14.608 lei în scădere față de 2019 56.378 lei în creștere față de 2019 — 6.335 lei −50.043 lei —
2019 — −12.533 lei în creștere față de 2018 40.377 lei în creștere față de 2018 2.931 lei 2.011 lei −35.435 lei —
2018 4.726 lei −19.334 lei în scădere față de 2017 27.312 lei în creștere față de 2017 1.629 lei 2.781 lei −22.902 lei —
2017 — −3.768 lei 4.800 lei 112 lei 1.120 lei −3.568 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare