ASHI GYM-BETHEFIRST S.R.L.

ASHI GYM-BETHEFIRST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 43264766, Nr. Reg. Com. J2020000744395. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CÎMPULUI, NR.1, ET.5, AP.31, cod poștal 620105. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ASHI GYM-BETHEFIRST S.R.L.
CUI
43264766
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000744395
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 octombrie 2020
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CÎMPULUI, NR.1, ET.5, AP.31
Cod poștal
620105
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, ASHI GYM-BETHEFIRST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 29.630 lei, un profit net de 1.842 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 6.265 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.305 lei2023 · Cifra de afaceri: 26.059 lei2024 · Cifra de afaceri: 38.905 lei2025 · Cifra de afaceri: 29.630 lei2021 · Profit net: −266 lei2022 · Profit net: 2.885 lei2023 · Profit net: 5.169 lei2024 · Profit net: 15.727 lei2025 · Profit net: 1.842 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 6.265 lei20212022: 17.305 lei20222023: 26.059 lei20232024: 38.905 lei39 mii20242025: 29.630 lei30 mii2025
Profit net lei
2021: −266 lei−26620212022: 2.885 lei20222023: 5.169 lei20232024: 15.727 lei16 mii20242025: 1.842 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ASHI GYM-BETHEFIRST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 29.630 lei în scădere față de 2024 1.842 lei în scădere față de 2024 4.587 lei în scădere față de 2024 — 6.630 lei 2.043 lei —
2024 38.905 lei în creștere față de 2023 15.727 lei în creștere față de 2023 9.018 lei în creștere față de 2023 — 24.945 lei 15.927 lei —
2023 26.059 lei în creștere față de 2022 5.169 lei în creștere față de 2022 1.489 lei în creștere față de 2022 — 9.216 lei 7.727 lei —
2022 17.305 lei în creștere față de 2021 2.885 lei în creștere față de 2021 856 lei în creștere față de 2021 — 3.414 lei 2.558 lei —
2021 6.265 lei −266 lei 337 lei — 10 lei −327 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare