ASTA OPTIC S.R.L.

ASTA OPTIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 44839013, Nr. Reg. Com. J2021000899285. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4774 - Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. BANULUI, NR.36, cod poștal 230075. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ASTA OPTIC S.R.L.
CUI
44839013
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000899285
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2021
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. BANULUI, NR.36
Cod poștal
230075
Cod CAEN
4774
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, ASTA OPTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 698.166 lei, un profit net de 34.039 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 99.221 lei2022 · Cifra de afaceri: 294.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 480.279 lei2024 · Cifra de afaceri: 577.467 lei2025 · Cifra de afaceri: 698.166 lei2021 · Profit net: 41.215 lei2022 · Profit net: 54.322 lei2023 · Profit net: 74.519 lei2024 · Profit net: 110.155 lei2025 · Profit net: 34.039 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 99.221 lei20212022: 294.600 lei20222023: 480.279 lei20232024: 577.467 lei20242025: 698.166 lei698 mii2025
Profit net lei
2021: 41.215 lei20212022: 54.322 lei20222023: 74.519 lei20232024: 110.155 lei110 mii20242025: 34.039 lei34 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ASTA OPTIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 698.166 lei în creștere față de 2024 34.039 lei în scădere față de 2024 106.687 lei în scădere față de 2024 — 379.922 lei 273.235 lei 3
2024 577.467 lei în creștere față de 2023 110.155 lei în creștere față de 2023 144.360 lei în creștere față de 2023 — 383.556 lei 239.196 lei 3
2023 480.279 lei în creștere față de 2022 74.519 lei în creștere față de 2022 112.169 lei în creștere față de 2022 — 241.210 lei 129.041 lei 3 în creștere față de 2022
2022 294.600 lei în creștere față de 2021 54.322 lei în creștere față de 2021 111.129 lei în creștere față de 2021 — 165.651 lei 54.522 lei 2
2021 99.221 lei 41.215 lei 37.155 lei — 78.570 lei 41.415 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare