ATELIER AUTOGRAPHE SRL

ATELIER AUTOGRAPHE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37926869, Nr. Reg. Com. J2017011760403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, DRM COOPERATIVEI, NR.75V, FOST 75F. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIER AUTOGRAPHE SRL
CUI
37926869
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017011760403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, DRM COOPERATIVEI, NR.75V, FOST 75F
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, ATELIER AUTOGRAPHE SRL a raportat o cifră de afaceri de 196.445 lei, un profit net de 76.941 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 1.250 lei2018 · Cifra de afaceri: 53.215 lei2019 · Cifra de afaceri: 224.385 lei2020 · Cifra de afaceri: 178.149 lei2021 · Cifra de afaceri: 295.997 lei2022 · Cifra de afaceri: 284.546 lei2023 · Cifra de afaceri: 154.713 lei2024 · Cifra de afaceri: 86.700 lei2025 · Cifra de afaceri: 196.445 lei2017 · Profit net: −18.874 lei2018 · Profit net: −44.561 lei2019 · Profit net: 99.752 lei2020 · Profit net: 66.100 lei2021 · Profit net: 86.127 lei2022 · Profit net: 120.557 lei2023 · Profit net: 26.476 lei2024 · Profit net: 2.406 lei2025 · Profit net: 76.941 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 1.250 lei'172018: 53.215 lei'182019: 224.385 lei'192020: 178.149 lei'202021: 295.997 lei296 mii'212022: 284.546 lei'222023: 154.713 lei'232024: 86.700 lei'242025: 196.445 lei196 mii'25
Profit net lei
2017: −18.874 lei'172018: −44.561 lei−45 mii'182019: 99.752 lei'192020: 66.100 lei'202021: 86.127 lei'212022: 120.557 lei121 mii'222023: 26.476 lei'232024: 2.406 lei'242025: 76.941 lei77 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIER AUTOGRAPHE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 196.445 lei în creștere față de 2024 76.941 lei în creștere față de 2024 110.262 lei în creștere față de 2024 — 190.209 lei 79.947 lei 1
2024 86.700 lei în scădere față de 2023 2.406 lei în scădere față de 2023 66.940 lei în scădere față de 2023 — 69.946 lei 3.006 lei 1
2023 154.713 lei în scădere față de 2022 26.476 lei în scădere față de 2022 82.905 lei în scădere față de 2022 — 109.981 lei 27.076 lei 1 în scădere față de 2022
2022 284.546 lei în scădere față de 2021 120.557 lei în creștere față de 2021 93.582 lei în creștere față de 2021 — 214.739 lei 121.157 lei 3 în scădere față de 2021
2021 295.997 lei în creștere față de 2020 86.127 lei în creștere față de 2020 36.149 lei în creștere față de 2020 — 122.876 lei 86.727 lei 4 în creștere față de 2020
2020 178.149 lei în scădere față de 2019 66.100 lei în scădere față de 2019 15.756 lei în scădere față de 2019 3.772 lei 108.940 lei 77.129 lei 3 în scădere față de 2019
2019 224.385 lei în creștere față de 2018 99.752 lei în creștere față de 2018 28.638 lei în scădere față de 2018 45.125 lei 81.511 lei 36.817 lei 4 în creștere față de 2018
2018 53.215 lei în creștere față de 2017 −44.561 lei în scădere față de 2017 64.735 lei în scădere față de 2017 86.479 lei 17.855 lei −62.935 lei 2 în creștere față de 2017
2017 1.250 lei −18.874 lei 148.822 lei 127.832 lei 2.616 lei −18.374 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare