ATELIER CERBU S.R.L.

ATELIER CERBU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40408816, Nr. Reg. Com. J38/51/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1419 - Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 11 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT BĂBENI ORŞ. BĂBENI, ALEEA LICEULUI, NR.14, PARTER, BL.I1, SC.B, AP.3, cod poștal 245100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIER CERBU S.R.L.
CUI
40408816
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/51/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 ianuarie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT BĂBENI ORŞ. BĂBENI, ALEEA LICEULUI, NR.14, PARTER, BL.I1, SC.B, AP.3
Cod poștal
245100
Cod CAEN
1419
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ATELIER CERBU S.R.L. a raportat o pierdere netă de 800 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 40.367 lei2022 · Cifra de afaceri: 68.016 lei2023 · Cifra de afaceri: 332 lei2019 · Profit net: 22.583 lei2020 · Profit net: −60.083 lei2021 · Profit net: −637 lei2022 · Profit net: 50.338 lei2023 · Profit net: −1.104 lei2024 · Profit net: −391 lei2025 · Profit net: −800 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 40.367 lei20192022: 68.016 lei68 mii20222023: 332 lei3322023
Profit net lei
2019: 22.583 lei20192020: −60.083 lei−60 mii20202021: −637 lei20212022: 50.338 lei50 mii20222023: −1.104 lei20232024: −391 lei20242025: −800 lei−8002025
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIER CERBU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −800 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 2.528 lei 9.697 lei 10.106 lei —
2024 — −391 lei în creștere față de 2023 200 lei în creștere față de 2023 3.972 lei 10.697 lei 10.906 lei —
2023 332 lei în scădere față de 2022 −1.104 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 6.643 lei 11.297 lei 11.297 lei —
2022 68.016 lei 50.338 lei în creștere față de 2021 200 lei în scădere față de 2021 9.723 lei 12.601 lei 12.401 lei —
2021 — −637 lei în creștere față de 2020 37.889 lei în scădere față de 2020 14.385 lei −68 lei −37.937 lei —
2020 — −60.083 lei în scădere față de 2019 38.342 lei în creștere față de 2019 19.589 lei 981 lei −37.300 lei 2
2019 40.367 lei 22.583 lei 9.267 lei 24.793 lei 44.498 lei 22.783 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare