ATELIER DE CULORI LYB S.R.L.

Radiată din 10 aprilie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ATELIER DE CULORI LYB S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40775405, Nr. Reg. Com. J40/3295/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CEAHLĂUL, NR.25, CAM. 1, BL.71, SC.C, ET.4, AP.47, cod poștal 060376. Societatea este radiată din data de 10 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIER DE CULORI LYB S.R.L.
CUI
40775405
Stare
Radiată din 10 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/3295/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CEAHLĂUL, NR.25, CAM. 1, BL.71, SC.C, ET.4, AP.47
Cod poștal
060376
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2023, ATELIER DE CULORI LYB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.500 lei, o pierdere netă de 660 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 26.151 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.080 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.140 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.500 lei2019 · Profit net: −2.378 lei2020 · Profit net: 4.915 lei2021 · Profit net: 3.909 lei2022 · Profit net: −26.811 lei2023 · Profit net: −660 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 26.151 lei26 mii20202021: 6.080 lei20212022: 6.140 lei20222023: 3.500 lei4 mii2023
Profit net lei
2019: −2.378 lei20192020: 4.915 lei5 mii20202021: 3.909 lei20212022: −26.811 lei−27 mii20222023: −660 lei−6602023
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIER DE CULORI LYB S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 3.500 lei în scădere față de 2022 −660 lei în creștere față de 2022 39.332 lei în creștere față de 2022 3.577 lei 14.930 lei −20.825 lei —
2022 6.140 lei în creștere față de 2021 −26.811 lei în scădere față de 2021 38.712 lei în scădere față de 2021 4.737 lei 13.810 lei −20.165 lei —
2021 6.080 lei în scădere față de 2020 3.909 lei în scădere față de 2020 40.890 lei în creștere față de 2020 5.800 lei 41.736 lei 6.646 lei —
2020 26.151 lei 4.915 lei în creștere față de 2019 33.391 lei în creștere față de 2019 5.800 lei 30.328 lei 2.737 lei —
2019 — −2.378 lei 21.174 lei 30 lei 18.966 lei −2.178 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare