ATELIER LEMUR S.R.L.

ATELIER LEMUR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 41080147, Nr. Reg. Com. J2019000494340. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, ORŞ. VIDELE, STR. GĂRII, NR.35, CAMERA DE ZI. RESPECTIV CAMERA 1, cod poștal 145300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIER LEMUR S.R.L.
CUI
41080147
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000494340
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, ORŞ. VIDELE, STR. GĂRII, NR.35, CAMERA DE ZI. RESPECTIV CAMERA 1
Cod poștal
145300
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, ATELIER LEMUR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 138.145 lei, un profit net de 72.812 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 68.959 lei2020 · Cifra de afaceri: 96.868 lei2021 · Cifra de afaceri: 79.553 lei2022 · Cifra de afaceri: 119.355 lei2023 · Cifra de afaceri: 147.022 lei2024 · Cifra de afaceri: 187.873 lei2025 · Cifra de afaceri: 138.145 lei2019 · Profit net: 31.510 lei2020 · Profit net: 4.946 lei2021 · Profit net: 58.630 lei2022 · Profit net: 107.853 lei2023 · Profit net: 100.201 lei2024 · Profit net: 124.739 lei2025 · Profit net: 72.812 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 68.959 lei20192020: 96.868 lei20202021: 79.553 lei20212022: 119.355 lei20222023: 147.022 lei20232024: 187.873 lei188 mii20242025: 138.145 lei138 mii2025
Profit net lei
2019: 31.510 lei20192020: 4.946 lei20202021: 58.630 lei20212022: 107.853 lei20222023: 100.201 lei20232024: 124.739 lei125 mii20242025: 72.812 lei73 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIER LEMUR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 138.145 lei în scădere față de 2024 72.812 lei în scădere față de 2024 6.992 lei în scădere față de 2024 7.714 lei 76.965 lei 73.052 lei 1
2024 187.873 lei în creștere față de 2023 124.739 lei în creștere față de 2023 8.129 lei în creștere față de 2023 11.416 lei 126.327 lei 124.979 lei 1
2023 147.022 lei în creștere față de 2022 100.201 lei în scădere față de 2022 5.140 lei în scădere față de 2022 4.485 lei 107.827 lei 100.441 lei 1
2022 119.355 lei în creștere față de 2021 107.853 lei în creștere față de 2021 6.266 lei în creștere față de 2021 15.199 lei 119.448 lei 108.093 lei 1
2021 79.553 lei în scădere față de 2020 58.630 lei în creștere față de 2020 1.899 lei în scădere față de 2020 36.676 lei 74.906 lei 67.918 lei 1 în scădere față de 2020
2020 96.868 lei în creștere față de 2019 4.946 lei în scădere față de 2019 4.451 lei în scădere față de 2019 67.798 lei 13.558 lei 9.288 lei 2
2019 68.959 lei 31.510 lei 8.542 lei 21.347 lei 159.041 lei 31.710 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare