ATELIER MAKEUP ANCA RADULESCU SRL

Radiată din 25 august 2021. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ATELIER MAKEUP ANCA RADULESCU SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18723680, Nr. Reg. Com. J40/8908/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 1 iunie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LT. VASILE FUICĂ, NR.19, PARTER, CAMERA NR. 4, AP.1, cod poștal 012083. Societatea este radiată din data de 25 august 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIER MAKEUP ANCA RADULESCU SRL
CUI
18723680
Stare
Radiată din 25 august 2021
Nr. Registrul Comerțului
J40/8908/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iunie 2006
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LT. VASILE FUICĂ, NR.19, PARTER, CAMERA NR. 4, AP.1
Cod poștal
012083
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2020, ATELIER MAKEUP ANCA RADULESCU SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 629 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201620172018201920202016 · Cifra de afaceri: 154.450 lei2017 · Cifra de afaceri: 67.379 lei2018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2016 · Profit net: 38.473 lei2017 · Profit net: −9.374 lei2018 · Profit net: −152 lei2019 · Profit net: −4.972 lei2020 · Profit net: −629 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 154.450 lei154 mii20162017: 67.379 lei20172018: 0 lei20182019: 0 lei20192020: 0 lei02020
Profit net lei
2016: 38.473 lei38 mii20162017: −9.374 lei−9 mii20172018: −152 lei20182019: −4.972 lei20192020: −629 lei−6292020
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIER MAKEUP ANCA RADULESCU SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 0 lei −629 lei în creștere față de 2019 302 lei 1.089 lei 135.544 lei 136.331 lei 0
2019 0 lei −4.972 lei în scădere față de 2018 302 lei 1.719 lei 135.543 lei 136.960 lei 0
2018 0 lei în scădere față de 2017 −152 lei în creștere față de 2017 302 lei în scădere față de 2017 2.924 lei 139.310 lei 141.932 lei 0 în scădere față de 2017
2017 67.379 lei în scădere față de 2016 −9.374 lei în scădere față de 2016 382 lei în scădere față de 2016 3.033 lei 139.433 lei 142.084 lei 2 în scădere față de 2016
2016 154.450 lei 38.473 lei 10.247 lei 3.691 lei 142.998 lei 151.459 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.