ATELIER MUNA S.R.L.

ATELIER MUNA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42216116, Nr. Reg. Com. J2020001556409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR VISARION, NR.25, PARTER, AP.2, cod poștal 010422. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIER MUNA S.R.L.
CUI
42216116
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001556409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR VISARION, NR.25, PARTER, AP.2
Cod poștal
010422
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, ATELIER MUNA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 148.974 lei, o pierdere netă de 19.253 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 102.678 lei2021 · Cifra de afaceri: 179.399 lei2022 · Cifra de afaceri: 151.926 lei2023 · Cifra de afaceri: 156.413 lei2024 · Cifra de afaceri: 155.922 lei2025 · Cifra de afaceri: 148.974 lei2020 · Profit net: 5.814 lei2021 · Profit net: 37.841 lei2022 · Profit net: 48.818 lei2023 · Profit net: 18.634 lei2024 · Profit net: −60.480 lei2025 · Profit net: −19.253 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 102.678 lei20202021: 179.399 lei179 mii20212022: 151.926 lei20222023: 156.413 lei20232024: 155.922 lei20242025: 148.974 lei149 mii2025
Profit net lei
2020: 5.814 lei20202021: 37.841 lei20212022: 48.818 lei49 mii20222023: 18.634 lei20232024: −60.480 lei−60 mii20242025: −19.253 lei−19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIER MUNA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 148.974 lei în scădere față de 2024 −19.253 lei în creștere față de 2024 62.627 lei în scădere față de 2024 539 lei 93.901 lei 31.313 lei 1
2024 155.922 lei în scădere față de 2023 −60.480 lei în scădere față de 2023 82.793 lei în creștere față de 2023 2.426 lei 131.433 lei 50.566 lei 1
2023 156.413 lei în creștere față de 2022 18.634 lei în scădere față de 2022 70.001 lei în creștere față de 2022 5.661 lei 175.886 lei 111.046 lei 1
2022 151.926 lei în scădere față de 2021 48.818 lei în creștere față de 2021 41.912 lei în creștere față de 2021 — 136.826 lei 94.914 lei —
2021 179.399 lei în creștere față de 2020 37.841 lei în creștere față de 2020 16.402 lei în scădere față de 2020 — 60.257 lei 43.855 lei —
2020 102.678 lei 5.814 lei 21.691 lei — 27.705 lei 6.014 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare