ATELIER ORCA S.R.L.

ATELIER ORCA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 42216167, Nr. Reg. Com. J51/138/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. VARIANTA NORD, ATELIER NR. 1, CORP C3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIER ORCA S.R.L.
CUI
42216167
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/138/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. VARIANTA NORD, ATELIER NR. 1, CORP C3
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, ATELIER ORCA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 56.568 lei, un profit net de 20.190 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.437 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.051 lei2022 · Cifra de afaceri: 13.033 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.340 lei2024 · Cifra de afaceri: 102.092 lei2025 · Cifra de afaceri: 56.568 lei2020 · Profit net: −2.337 lei2021 · Profit net: 1.895 lei2022 · Profit net: 7.055 lei2023 · Profit net: 7.478 lei2024 · Profit net: 76.433 lei2025 · Profit net: 20.190 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.437 lei20202021: 19.051 lei20212022: 13.033 lei20222023: 15.340 lei20232024: 102.092 lei102 mii20242025: 56.568 lei57 mii2025
Profit net lei
2020: −2.337 lei−2 mii20202021: 1.895 lei20212022: 7.055 lei20222023: 7.478 lei20232024: 76.433 lei76 mii20242025: 20.190 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIER ORCA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 56.568 lei în scădere față de 2024 20.190 lei în scădere față de 2024 33.472 lei în creștere față de 2024 — 137.125 lei 103.653 lei —
2024 102.092 lei în creștere față de 2023 76.433 lei în creștere față de 2023 6.076 lei în creștere față de 2023 — 90.187 lei 84.111 lei —
2023 15.340 lei în creștere față de 2022 7.478 lei în creștere față de 2022 2.734 lei în creștere față de 2022 — 10.412 lei 7.678 lei —
2022 13.033 lei în scădere față de 2021 7.055 lei în creștere față de 2021 2.200 lei în creștere față de 2021 — 9.014 lei 6.814 lei —
2021 19.051 lei în creștere față de 2020 1.895 lei în creștere față de 2020 497 lei în scădere față de 2020 — 255 lei −242 lei —
2020 2.437 lei −2.337 lei 2.630 lei — 493 lei −2.137 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare