ATELIERUL DE FILTRE S.R.L.

ATELIERUL DE FILTRE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 41299920, Nr. Reg. Com. J2019002150082. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2825 - Fabricarea echipamentelor de ventilatie si frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. POIENELOR, NR.5, PARTER, cod poștal 500419. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIERUL DE FILTRE S.R.L.
CUI
41299920
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002150082
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iunie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. POIENELOR, NR.5, PARTER
Cod poștal
500419
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2825
Domeniu de activitate
Fabricarea echipamentelor de ventilatie si frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic

Situații financiare

În 2025, ATELIERUL DE FILTRE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.514 lei, o pierdere netă de 103.592 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 84.810 lei2021 · Cifra de afaceri: 88.435 lei2022 · Cifra de afaceri: 69.159 lei2023 · Cifra de afaceri: 229.526 lei2024 · Cifra de afaceri: 110.135 lei2025 · Cifra de afaceri: 38.514 lei2019 · Profit net: −9.245 lei2020 · Profit net: 4.845 lei2021 · Profit net: 6.559 lei2022 · Profit net: 15.100 lei2023 · Profit net: 158.077 lei2024 · Profit net: −44.483 lei2025 · Profit net: −103.592 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 84.810 lei20202021: 88.435 lei20212022: 69.159 lei20222023: 229.526 lei230 mii20232024: 110.135 lei20242025: 38.514 lei39 mii2025
Profit net lei
2019: −9.245 lei20192020: 4.845 lei20202021: 6.559 lei20212022: 15.100 lei20222023: 158.077 lei158 mii20232024: −44.483 lei20242025: −103.592 lei−104 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIERUL DE FILTRE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 38.514 lei în scădere față de 2024 −103.592 lei în scădere față de 2024 55.425 lei în creștere față de 2024 34.632 lei 48.254 lei 27.461 lei 1
2024 110.135 lei în scădere față de 2023 −44.483 lei în scădere față de 2023 10.582 lei în scădere față de 2023 52.538 lei 89.097 lei 131.053 lei 1
2023 229.526 lei în creștere față de 2022 158.077 lei în creștere față de 2022 26.178 lei în creștere față de 2022 40.398 lei 161.317 lei 175.537 lei 1
2022 69.159 lei în scădere față de 2021 15.100 lei în creștere față de 2021 21.153 lei în creștere față de 2021 47.691 lei 34.961 lei 17.459 lei 1 în scădere față de 2021
2021 88.435 lei în creștere față de 2020 6.559 lei în creștere față de 2020 20.139 lei în creștere față de 2020 58.557 lei 52.022 lei 2.359 lei 2
2020 84.810 lei 4.845 lei în creștere față de 2019 12.636 lei în creștere față de 2019 70.762 lei 69.795 lei −4.200 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −9.245 lei 6.126 lei 39.336 lei 133.906 lei −9.045 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare