ATELIERUL DE GUST 14 S.R.L.

Inactivă fiscal din 2 octombrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ATELIERUL DE GUST 14 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41338280, Nr. Reg. Com. J10/947/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1084 - Fabricarea condimentelor si ingredientelor. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, PŢA. HALELOR, CAMERA 1, BL.11B, SC.B, ET.2, AP.29, cod poștal 125300. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 2 octombrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIERUL DE GUST 14 S.R.L.
CUI
41338280
Stare
Inactivă fiscal din 2 octombrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J10/947/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, PŢA. HALELOR, CAMERA 1, BL.11B, SC.B, ET.2, AP.29
Cod poștal
125300
Cod CAEN
1084
Domeniu de activitate
Fabricarea condimentelor si ingredientelor

Situații financiare

În 2024, ATELIERUL DE GUST 14 S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 27.907 lei2020 · Cifra de afaceri: 208.465 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.431 lei2019 · Profit net: 15.749 lei2020 · Profit net: 62.346 lei2021 · Profit net: −2.990 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 27.907 lei20192020: 208.465 lei208 mii20202021: 4.431 lei4 mii2021
Profit net lei
2019: 15.749 lei20192020: 62.346 lei62 mii20202021: −2.990 lei−3 mii20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIERUL DE GUST 14 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei 634 lei 5.330 lei 70.809 lei 75.505 lei —
2023 — 0 lei 634 lei 5.330 lei 70.809 lei 75.505 lei —
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 634 lei în creștere față de 2021 5.330 lei 70.809 lei 75.505 lei —
2021 4.431 lei în scădere față de 2020 −2.990 lei în scădere față de 2020 633 lei în scădere față de 2020 5.329 lei 70.809 lei 75.505 lei —
2020 208.465 lei în creștere față de 2019 62.346 lei în creștere față de 2019 4.996 lei în scădere față de 2019 5.635 lei 77.856 lei 78.495 lei 2
2019 27.907 lei 15.749 lei 5.532 lei 2.464 lei 103.655 lei 16.149 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare