ATELIERUL DE STIL IASI S.R.L.

ATELIERUL DE STIL IASI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40073915, Nr. Reg. Com. J2018002894222. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SPITAL PAŞCANU, NR.2B, BL.Z3, ET.1, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIERUL DE STIL IASI S.R.L.
CUI
40073915
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002894222
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 octombrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SPITAL PAŞCANU, NR.2B, BL.Z3, ET.1, AP.4
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, ATELIERUL DE STIL IASI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.370.057 lei, un profit net de 13.288 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 287.772 lei2020 · Cifra de afaceri: 269.976 lei2021 · Cifra de afaceri: 646.795 lei2022 · Cifra de afaceri: 875.817 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.019.527 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.209.816 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.370.057 lei2018 · Profit net: −4.187 lei2019 · Profit net: −65.882 lei2020 · Profit net: 1.288 lei2021 · Profit net: 16.624 lei2022 · Profit net: 95.680 lei2023 · Profit net: 84.445 lei2024 · Profit net: 25.163 lei2025 · Profit net: 13.288 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 287.772 lei20192020: 269.976 lei20202021: 646.795 lei20212022: 875.817 lei20222023: 1.019.527 lei20232024: 1.209.816 lei20242025: 1.370.057 lei1,4 mil.2025
Profit net lei
2018: −4.187 lei'182019: −65.882 lei−66 mii'192020: 1.288 lei'202021: 16.624 lei'212022: 95.680 lei96 mii'222023: 84.445 lei'232024: 25.163 lei'242025: 13.288 lei13 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIERUL DE STIL IASI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.370.057 lei în creștere față de 2024 13.288 lei în scădere față de 2024 319.058 lei în creștere față de 2024 9.878 lei 475.576 lei 166.618 lei 2
2024 1.209.816 lei în creștere față de 2023 25.163 lei în scădere față de 2023 205.842 lei în creștere față de 2023 704 lei 358.468 lei 153.330 lei 2
2023 1.019.527 lei în creștere față de 2022 84.445 lei în scădere față de 2022 193.600 lei în creștere față de 2022 2.111 lei 319.656 lei 128.167 lei 2 în creștere față de 2022
2022 875.817 lei în creștere față de 2021 95.680 lei în creștere față de 2021 163.381 lei în creștere față de 2021 — 207.103 lei 43.722 lei 1
2021 646.795 lei în creștere față de 2020 16.624 lei în creștere față de 2020 115.056 lei în scădere față de 2020 — 63.099 lei −51.957 lei 1
2020 269.976 lei în scădere față de 2019 1.288 lei în creștere față de 2019 243.321 lei în scădere față de 2019 80.541 lei 94.199 lei −68.581 lei 1
2019 287.772 lei −65.882 lei în scădere față de 2018 301.200 lei în creștere față de 2018 107.388 lei 123.943 lei −69.869 lei 1 în creștere față de 2018
2018 — −4.187 lei 145.353 lei 134.235 lei 7.131 lei −3.987 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare