ATELIERUL TÂMPLARULUI DIN COȘULA S.R.L.

Inactivă fiscal din 18 septembrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ATELIERUL TÂMPLARULUI DIN COȘULA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 42222746, Nr. Reg. Com. J07/100/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3109 - Fabricarea de mobila n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, SAT COŞULA COM. COŞULA, COŞULA, NR.5, STR.VAMA, cod poștal 717063. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 18 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATELIERUL TÂMPLARULUI DIN COȘULA S.R.L.
CUI
42222746
Stare
Inactivă fiscal din 18 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J07/100/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, SAT COŞULA COM. COŞULA, COŞULA, NR.5, STR.VAMA
Cod poștal
717063
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3109
Domeniu de activitate
Fabricarea de mobila n.c.a.

Situații financiare

În 2024, ATELIERUL TÂMPLARULUI DIN COȘULA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 200 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20202021202220242020 · Cifra de afaceri: 116.292 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.840 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.735 lei2020 · Profit net: 89.537 lei2021 · Profit net: 1.166 lei2022 · Profit net: 17.984 lei2024 · Profit net: −200 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 116.292 lei116 mii20202021: 14.840 lei20212022: 1.735 lei2 mii2022
Profit net lei
2020: 89.537 lei90 mii20202021: 1.166 lei20212022: 17.984 lei20222024: −200 lei−2002024
Indicatori financiari pe ani pentru ATELIERUL TÂMPLARULUI DIN COȘULA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −200 lei în scădere față de 2022 7.202 lei 11.450 lei 10.990 lei 14.295 lei —
2022 1.735 lei în scădere față de 2021 17.984 lei în creștere față de 2021 7.202 lei în scădere față de 2021 19.038 lei 11.190 lei 22.083 lei —
2021 14.840 lei în scădere față de 2020 1.166 lei în scădere față de 2020 10.244 lei în creștere față de 2020 22.537 lei 12.906 lei 4.099 lei 1
2020 116.292 lei 89.537 lei 4.392 lei 344 lei 93.785 lei 89.737 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare