ATMON SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 17338791, Nr. Reg. Com. J2005000473263. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 10 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. PĂSTORILOR, NR.5, cod poștal 545400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ATMON SRL
- CUI
- 17338791
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000473263
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 10 martie 2005
- Județ
- Mureș
- Sediul social
- JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. PĂSTORILOR, NR.5
- Cod poștal
- 545400
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5520
- Domeniu de activitate
- Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata
Situații financiare
În 2025, ATMON SRL a raportat o cifră de afaceri de 307.958 lei, o pierdere netă de 55.369 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 307.958 lei în scădere față de 2024 | −55.369 lei în scădere față de 2024 | 323.647 lei în scădere față de 2024 | 511.700 lei | −24.027 lei | 164.026 lei | 1 |
| 2024 | 361.306 lei în creștere față de 2023 | 302 lei în scădere față de 2023 | 442.125 lei în scădere față de 2023 | 552.749 lei | 132.771 lei | 243.395 lei | 1 |
| 2023 | 279.818 lei în scădere față de 2022 | 80.312 lei în scădere față de 2022 | 540.427 lei în creștere față de 2022 | 596.045 lei | 187.476 lei | 243.094 lei | 1 |
| 2022 | 298.815 lei în creștere față de 2021 | 162.193 lei în creștere față de 2021 | 472.363 lei în creștere față de 2021 | 586.204 lei | 48.941 lei | 162.782 lei | 1 |
| 2021 | 73.862 lei | 32.039 lei în creștere față de 2020 | 23.239 lei în scădere față de 2020 | 874 lei | 22.953 lei | 588 lei | 1 |
| 2020 | — | 0 lei | 38.786 lei | 654 lei | 6.332 lei | −31.800 lei | 1 |
| 2019 | — | 0 lei | 38.786 lei | 654 lei | 6.332 lei | −31.800 lei | — |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | 38.786 lei | 654 lei | 6.332 lei | −31.800 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 38.786 lei | 654 lei | 6.332 lei | −31.800 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 38.786 lei | 654 lei | 6.332 lei | −31.800 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
