ATRIUM CENTERS MANAGEMENT S.R.L.

Radiată din 7 martie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ATRIUM CENTERS MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21706166, Nr. Reg. Com. J40/8379/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE IONESCU, NR.63, CAMERA NR 1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42, cod poștal 023674. Societatea este radiată din data de 7 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATRIUM CENTERS MANAGEMENT S.R.L.
CUI
21706166
Stare
Radiată din 7 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/8379/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 mai 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE IONESCU, NR.63, CAMERA NR 1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42
Cod poștal
023674
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2023, ATRIUM CENTERS MANAGEMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 72.900 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii201620172018201920202021202220232016 · Cifra de afaceri: 135 lei2020 · Cifra de afaceri: 28.016 lei2016 · Profit net: −2.609 lei2017 · Profit net: 101.127 lei2018 · Profit net: −49.676 lei2019 · Profit net: −8.270 lei2020 · Profit net: −14.682 lei2021 · Profit net: −5.358 lei2022 · Profit net: 54.463 lei2023 · Profit net: −72.900 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 135 lei20162020: 28.016 lei28 mii2020
Profit net lei
2016: −2.609 lei'162017: 101.127 lei101 mii'172018: −49.676 lei'182019: −8.270 lei'192020: −14.682 lei'202021: −5.358 lei'212022: 54.463 lei'222023: −72.900 lei−73 mii'23
Indicatori financiari pe ani pentru ATRIUM CENTERS MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −72.900 lei în scădere față de 2022 74.388 lei în scădere față de 2022 — 113.091 lei 37.888 lei —
2022 — 54.463 lei în creștere față de 2021 100.821 lei în scădere față de 2021 — 213.351 lei 110.788 lei —
2021 — −5.358 lei în creștere față de 2020 158.525 lei în creștere față de 2020 — 216.592 lei 56.325 lei —
2020 28.016 lei −14.682 lei în scădere față de 2019 157.086 lei în creștere față de 2019 — 220.511 lei 61.683 lei —
2019 — −8.270 lei în creștere față de 2018 147.536 lei în creștere față de 2018 — 226.647 lei 77.369 lei —
2018 — −49.676 lei în scădere față de 2017 143.416 lei în creștere față de 2017 — 230.437 lei 85.639 lei —
2017 — 101.127 lei în creștere față de 2016 142.922 lei în scădere față de 2016 1.000 lei 280.197 lei 136.950 lei —
2016 135 lei −2.609 lei 353.918 lei 1.000 lei 389.095 lei 35.824 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.