ATTRACSION BEAUTY HOUSE S.R.L.

ATTRACSION BEAUTY HOUSE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40029324, Nr. Reg. Com. J2018004755129. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 19 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, STR. SOARELUI, NR.11D, cod poștal 405400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ATTRACSION BEAUTY HOUSE S.R.L.
CUI
40029324
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004755129
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 octombrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, STR. SOARELUI, NR.11D
Cod poștal
405400
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2024, ATTRACSION BEAUTY HOUSE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.670 lei, un profit net de 4.503 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−15 mii−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii2018201920202021202220242018 · Cifra de afaceri: 70 lei2019 · Cifra de afaceri: 8.299 lei2020 · Cifra de afaceri: 11.788 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.332 lei2022 · Cifra de afaceri: 11.280 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.670 lei2018 · Profit net: −3.834 lei2019 · Profit net: −10.787 lei2020 · Profit net: −5.188 lei2021 · Profit net: 3.055 lei2022 · Profit net: 3.376 lei2024 · Profit net: 4.503 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 70 lei20182019: 8.299 lei20192020: 11.788 lei12 mii20202021: 10.332 lei20212022: 11.280 lei20222024: 9.670 lei10 mii2024
Profit net lei
2018: −3.834 lei20182019: −10.787 lei−11 mii20192020: −5.188 lei20202021: 3.055 lei20212022: 3.376 lei20222024: 4.503 lei5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ATTRACSION BEAUTY HOUSE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 9.670 lei în scădere față de 2022 4.503 lei în creștere față de 2022 7.223 lei în scădere față de 2022 — 2.998 lei −4.225 lei —
2022 11.280 lei în creștere față de 2021 3.376 lei în creștere față de 2021 15.514 lei în scădere față de 2021 728 lei 1.608 lei −13.178 lei —
2021 10.332 lei în scădere față de 2020 3.055 lei în creștere față de 2020 20.002 lei în scădere față de 2020 1.975 lei 1.473 lei −16.554 lei —
2020 11.788 lei în creștere față de 2019 −5.188 lei în creștere față de 2019 23.632 lei în scădere față de 2019 3.223 lei 800 lei −19.609 lei —
2019 8.299 lei în creștere față de 2018 −10.787 lei în scădere față de 2018 26.500 lei în creștere față de 2018 4.471 lei 602 lei −14.421 lei —
2018 70 lei −3.834 lei 3.802 lei — 168 lei −3.634 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare