AURAMEDCARE S.R.L.

AURAMEDCARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 41609486, Nr. Reg. Com. J2019001403206. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8695 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, BLD. PĂCII, NR.17, BL.43, SC.1, ET.1, AP.1, cod poștal 335600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AURAMEDCARE S.R.L.
CUI
41609486
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001403206
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, BLD. PĂCII, NR.17, BL.43, SC.1, ET.1, AP.1
Cod poștal
335600
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8695
Domeniu de activitate
Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a.

Situații financiare

În 2025, AURAMEDCARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 155.940 lei, un profit net de 16.443 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201920202022202420252019 · Cifra de afaceri: 3.700 lei2020 · Cifra de afaceri: 36.711 lei2022 · Cifra de afaceri: 105.055 lei2024 · Cifra de afaceri: 135.723 lei2025 · Cifra de afaceri: 155.940 lei2019 · Profit net: −48.987 lei2020 · Profit net: −8.427 lei2022 · Profit net: 51.885 lei2024 · Profit net: 401 lei2025 · Profit net: 16.443 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.700 lei20192020: 36.711 lei20202022: 105.055 lei20222024: 135.723 lei20242025: 155.940 lei156 mii2025
Profit net lei
2019: −48.987 lei−49 mii20192020: −8.427 lei20202022: 51.885 lei52 mii20222024: 401 lei20242025: 16.443 lei16 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AURAMEDCARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 155.940 lei în creștere față de 2024 16.443 lei în creștere față de 2024 255.029 lei în scădere față de 2024 266.211 lei 35.261 lei 52.045 lei 1
2024 135.723 lei în creștere față de 2022 401 lei în scădere față de 2022 286.832 lei în creștere față de 2022 301.771 lei 11.248 lei 26.187 lei 1
2022 105.055 lei în creștere față de 2020 51.885 lei în creștere față de 2020 34.676 lei în scădere față de 2020 46.266 lei 2.243 lei 13.833 lei 1
2020 36.711 lei în creștere față de 2019 −8.427 lei în creștere față de 2019 62.863 lei în creștere față de 2019 — 5.649 lei −57.214 lei 1
2019 3.700 lei −48.987 lei 50.296 lei — 1.509 lei −48.787 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare