AUTO K9 HALFWAY S.R.L.

AUTO K9 HALFWAY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40384199, Nr. Reg. Com. J28/31/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT COMANCA COM. DEVESELU, STR. NICHITA STĂNESCU, NR.16, cod poștal 237131. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AUTO K9 HALFWAY S.R.L.
CUI
40384199
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J28/31/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT COMANCA COM. DEVESELU, STR. NICHITA STĂNESCU, NR.16
Cod poștal
237131
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2024, AUTO K9 HALFWAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.490 lei, un profit net de 13.905 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 13.525 lei2021 · Cifra de afaceri: 26.104 lei2022 · Cifra de afaceri: 40.183 lei2023 · Cifra de afaceri: 33.049 lei2024 · Cifra de afaceri: 28.490 lei2019 · Profit net: 51 lei2020 · Profit net: −1.124 lei2021 · Profit net: 19.465 lei2022 · Profit net: 19.304 lei2023 · Profit net: 11.182 lei2024 · Profit net: 13.905 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 13.525 lei20192021: 26.104 lei20212022: 40.183 lei40 mii20222023: 33.049 lei20232024: 28.490 lei28 mii2024
Profit net lei
2019: 51 lei20192020: −1.124 lei−1 mii20202021: 19.465 lei19 mii20212022: 19.304 lei20222023: 11.182 lei20232024: 13.905 lei14 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru AUTO K9 HALFWAY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 28.490 lei în scădere față de 2023 13.905 lei în creștere față de 2023 10.672 lei în creștere față de 2023 145 lei 74.634 lei 64.107 lei —
2023 33.049 lei în scădere față de 2022 11.182 lei în scădere față de 2022 8.016 lei în creștere față de 2022 145 lei 58.073 lei 50.202 lei —
2022 40.183 lei în creștere față de 2021 19.304 lei în scădere față de 2021 5.822 lei în creștere față de 2021 145 lei 44.697 lei 39.020 lei —
2021 26.104 lei 19.465 lei în creștere față de 2020 1.455 lei în scădere față de 2020 145 lei 21.026 lei 19.716 lei —
2020 — −1.124 lei în scădere față de 2019 11.526 lei 145 lei 10.508 lei −873 lei —
2019 13.525 lei 51 lei 11.526 lei 145 lei 11.632 lei 251 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare