AUTO PAINT MM S.R.L.

AUTO PAINT MM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40122830, Nr. Reg. Com. J2018016089403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VESELIEI, NR.5A, CLADIREA C 31 A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AUTO PAINT MM S.R.L.
CUI
40122830
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018016089403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VESELIEI, NR.5A, CLADIREA C 31 A
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, AUTO PAINT MM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 553.451 lei, un profit net de 90.435 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 190.278 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.397.224 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.930.248 lei2022 · Cifra de afaceri: 999.005 lei2023 · Cifra de afaceri: 569.348 lei2024 · Cifra de afaceri: 626.982 lei2025 · Cifra de afaceri: 553.451 lei2019 · Profit net: −28.276 lei2020 · Profit net: 494.029 lei2021 · Profit net: 979.400 lei2022 · Profit net: 152.021 lei2023 · Profit net: 10.151 lei2024 · Profit net: 50.106 lei2025 · Profit net: 90.435 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 190.278 lei20192020: 1.397.224 lei20202021: 1.930.248 lei1,9 mil.20212022: 999.005 lei20222023: 569.348 lei20232024: 626.982 lei20242025: 553.451 lei553 mii2025
Profit net lei
2019: −28.276 lei−28 mii20192020: 494.029 lei20202021: 979.400 lei979 mii20212022: 152.021 lei20222023: 10.151 lei20232024: 50.106 lei20242025: 90.435 lei90 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AUTO PAINT MM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 553.451 lei în scădere față de 2024 90.435 lei în creștere față de 2024 533.232 lei în creștere față de 2024 232.914 lei 1.614.536 lei 1.315.554 lei 2 în scădere față de 2024
2024 626.982 lei în creștere față de 2023 50.106 lei în creștere față de 2023 494.164 lei în creștere față de 2023 258.767 lei 1.459.180 lei 1.225.119 lei 4
2023 569.348 lei în scădere față de 2022 10.151 lei în scădere față de 2022 229.077 lei în creștere față de 2022 189.894 lei 1.212.660 lei 1.175.013 lei 4 în creștere față de 2022
2022 999.005 lei în scădere față de 2021 152.021 lei în scădere față de 2021 209.310 lei în creștere față de 2021 196.491 lei 1.177.662 lei 1.164.862 lei 3
2021 1.930.248 lei în creștere față de 2020 979.400 lei în creștere față de 2020 203.103 lei în creștere față de 2020 268.473 lei 932.496 lei 1.012.841 lei 3
2020 1.397.224 lei în creștere față de 2019 494.029 lei în creștere față de 2019 146.758 lei în creștere față de 2019 292.912 lei 301.901 lei 454.496 lei —
2019 190.278 lei −28.276 lei 101.561 lei 6.415 lei 55.549 lei −39.533 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare