AUTOM8 SOLUTION S.R.L.

AUTOM8 SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 40976298, Nr. Reg. Com. J51/419/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2630 - Fabricarea echipamentelor de comunicatii. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. LEHLIU-GARĂ, STR. VALEA ARGOVEI, NR.32 A, cod poștal 915300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AUTOM8 SOLUTION S.R.L.
CUI
40976298
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/419/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2019
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. LEHLIU-GARĂ, STR. VALEA ARGOVEI, NR.32 A
Cod poștal
915300
Cod CAEN
2630
Domeniu de activitate
Fabricarea echipamentelor de comunicatii

Situații financiare

În 2025, AUTOM8 SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 279.537 lei, un profit net de 11.197 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 65.991 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 43.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 74.101 lei2023 · Cifra de afaceri: 132.400 lei2024 · Cifra de afaceri: 260.687 lei2025 · Cifra de afaceri: 279.537 lei2019 · Profit net: 94.433 lei2020 · Profit net: −44.915 lei2021 · Profit net: −79.678 lei2022 · Profit net: −46.313 lei2023 · Profit net: 372 lei2024 · Profit net: 78.387 lei2025 · Profit net: 11.197 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 65.991 lei20192020: 17.700 lei20202021: 43.300 lei20212022: 74.101 lei20222023: 132.400 lei20232024: 260.687 lei20242025: 279.537 lei280 mii2025
Profit net lei
2019: 94.433 lei94 mii20192020: −44.915 lei20202021: −79.678 lei−80 mii20212022: −46.313 lei20222023: 372 lei20232024: 78.387 lei20242025: 11.197 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AUTOM8 SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 279.537 lei în creștere față de 2024 11.197 lei în scădere față de 2024 40.145 lei în scădere față de 2024 2.251 lei 52.377 lei 14.483 lei 3
2024 260.687 lei în creștere față de 2023 78.387 lei în creștere față de 2023 67.675 lei în scădere față de 2023 4.387 lei 66.574 lei 3.286 lei 3 în scădere față de 2023
2023 132.400 lei în creștere față de 2022 372 lei în creștere față de 2022 160.018 lei în creștere față de 2022 6.807 lei 78.110 lei −75.101 lei 4 în creștere față de 2022
2022 74.101 lei în creștere față de 2021 −46.313 lei în creștere față de 2021 131.486 lei în creștere față de 2021 12.911 lei 43.103 lei −75.472 lei 2
2021 43.300 lei în creștere față de 2020 −79.678 lei în scădere față de 2020 83.193 lei în creștere față de 2020 23.828 lei 30.205 lei −29.160 lei 2
2020 17.700 lei în scădere față de 2019 −44.915 lei în scădere față de 2019 26.757 lei în creștere față de 2019 38.047 lei 39.228 lei 50.518 lei 2 în creștere față de 2019
2019 65.991 lei 94.433 lei 22.831 lei 16.476 lei 101.788 lei 95.433 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare