AUTOMOTIVE TOP SOLUTIONS S.R.L.

AUTOMOTIVE TOP SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 42221929, Nr. Reg. Com. J13/339/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4511 - Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone). Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ŞOS. MANGALIEI, NR.185, BL.4, SC.D, ET.1, AP.46. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AUTOMOTIVE TOP SOLUTIONS S.R.L.
CUI
42221929
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/339/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ŞOS. MANGALIEI, NR.185, BL.4, SC.D, ET.1, AP.46
Cod CAEN
4511
Domeniu de activitate
Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone)

Situații financiare

În 2025, AUTOMOTIVE TOP SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 339.317 lei, un profit net de 40.970 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 78.749 lei2021 · Cifra de afaceri: 52.194 lei2022 · Cifra de afaceri: 95.648 lei2023 · Cifra de afaceri: 203.538 lei2024 · Cifra de afaceri: 81.527 lei2025 · Cifra de afaceri: 339.317 lei2020 · Profit net: −4.615 lei2021 · Profit net: −6.537 lei2022 · Profit net: −16.266 lei2023 · Profit net: −15.976 lei2024 · Profit net: −8.079 lei2025 · Profit net: 40.970 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 78.749 lei20202021: 52.194 lei20212022: 95.648 lei20222023: 203.538 lei20232024: 81.527 lei20242025: 339.317 lei339 mii2025
Profit net lei
2020: −4.615 lei20202021: −6.537 lei20212022: −16.266 lei−16 mii20222023: −15.976 lei20232024: −8.079 lei20242025: 40.970 lei41 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AUTOMOTIVE TOP SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 339.317 lei în creștere față de 2024 40.970 lei în creștere față de 2024 231.266 lei în creștere față de 2024 — 220.963 lei −10.303 lei —
2024 81.527 lei în scădere față de 2023 −8.079 lei în creștere față de 2023 221.341 lei în creștere față de 2023 — 168.734 lei −51.273 lei —
2023 203.538 lei în creștere față de 2022 −15.976 lei în creștere față de 2022 208.150 lei în creștere față de 2022 — 164.956 lei −43.194 lei —
2022 95.648 lei în creștere față de 2021 −16.266 lei în scădere față de 2021 145.650 lei în creștere față de 2021 — 118.432 lei −27.218 lei —
2021 52.194 lei în scădere față de 2020 −6.537 lei în scădere față de 2020 128.155 lei în creștere față de 2020 — 117.203 lei −10.952 lei —
2020 78.749 lei −4.615 lei 41.028 lei — 36.613 lei −4.415 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare